اخبار

1400/06/07

پیام تبریک سردار رعیتی فرد به وزیر نفت

سردار رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در پیامی انتخاب جناب آقای مهندس اوجی را به عنوان وزیر نفت تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در پیامی انتخاب جناب آقای مهندس اوجی را به عنوان وزیر نفت تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای مهندس جواد اوجی

وزیر محترم نفت

سلام علیکم

احتراماً فرصت بی بدیل خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم فهیم و صبور ایران، توفیقی ارزنده و ماندگار است و کسب این توفیق در دولت انقلابی و مردمی و در طلیعه گام دوم انقلاب اسلامی، که بشارت دهنده پیشرفت، توسعه و تحقق عدالت و کرامت می‌باشد، ارج و بهایی مضاعف دارد. حسن انتخاب رییس جمهور  گرانقدر و مردمی و اعتماد قاطع، شایسته و ارزنده قاطبه نمایندگان مردم در خانه ملت به جناب عالی را صمیمانه حضورتان تبریک گفته و رجاء واثق دارد که با تجارب و سوابق ارزشمند جنابعالی و برنامه های متقن ارائه شده به یاری پروردگار متعال شاهد ثمرات و تحولات کلیدی در اعتلای حوزه‌های خطیر و بنیادین مجموعه های بزرگ نفتی و در راستای برآورده شدن آمال کارگران و کارآفرینان ایران اسلامی و رشد و شکوفائی تولیدات داخلی و نهایتاً تحقق منویات مقام منیع ولایت امر مسلمین ، حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) خواهیم بود..

در پایان، ضمن تاکید بر اینکه انتخاب جنابعالی بیانگر تعهد، کارآمدی، لیاقت و شایستگی‌‌های برجسته آن برادر گرانقدر در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی است ، به عرض  عالی می رساند که سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با برخورداری از نخبگان جامعه کارگری و کارفرمائی و تاسیس هیات های اندیشه ورز ( اتاق فکر ) مستقر در مرکز و سایر استان ها و ایجاد کارگروه های تخصصی در خصوص احصاء نکات ضعف و قوت حوزه های مختلف جامعه کارگری و کارفرمایی، آمادگی تمام و کمال خویش را برای همکاری و معاضدت بی شائبه با جنابعالی که با حول و قوه الهی در شرایط حساس کنونی ضمن برخورداری از ظرفیت وزارت نفت و استفاده از نیروهای انقلابی و توان فنی و مهندسی داخل کشور برای ساخت تجهیزات و قطعات مورد نیاز صنعت نفت،شناسایی بازارهای جدید نفتی و دور زدن تحریم ها را در وزارت خانه تحت امر سرلوحه کار خویش قرار داده اید ، اعلام می نماید.

توفیق روز افزون حضرتعالی و سایر وزرای دولت مردمی  در خدمت خاضعانه به آحاد جامعه ایران اسلامی را از ذات اقدس الهی مسئلت می نمایم.

                                                              و ما توفیقی الا بالله

                                            سرتیپ دوم پاسدار علی حسین رعیتی فرد

                                       مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13