اخبار

1398/01/21
رعیتی فرد در مراسم تجلیل از جانبازان وزارت کار :

نظام جمهوری اسلامی ایران الگویی برای تمام کشور های مدعی دموکراسی

دکتر رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور در مراسم گرامیداشت و تجلیل از جانبازان وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: همانطور که در جنگ پیروز شدیم در این برهه از زمان هم پیروز خواهیم شد

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور ، ظهر امروز مراسم گرامیداشت و تجلیل از جانبازان وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در محل وزارت کار با حضور وزیرتعاون کار و رفاه اجتماعی ، دکتر رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور ، مدیران  و برخی کارکنان این وزارتخانه  برگزار گردید .

رعیتی فرد در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس (ع) گفت : ایران اسلامی همانطور که در جنگ هشت سال دفاع مقدس در مقابل بیش از 50 کشور مستکبر ایستادگی کرد و پیروز شد ، حال بعد از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی قدرت برتر منطقه بوده و می تواند پیروزی دیگری را نیز رقم بزند .

مسئول بسیج کارگری و کارخانجات کشور گفت : نظام جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر مردم و با برگزاری انتخابات آزاد در همه عرصه ها در کشور الگویی برای تمام کشور های مدعی دموکراسی است که حتی یک انتخابات آزاد و مردمی نداشته اند .

رعیتی فرد افزود : ایران اسلامی بعد از جنگ هشت سال دفاع مقدس انقلاب خود را به کشور های مظلوم منطقه صادر کرده و توانسته است با توانایی جوانان انقلابی سنگر های دفاع از حق را تا آن سوی مرز ها و آب راه های بین المللی بگستراند .

وی گفت : ایران توان غلبه بر چالش های مهم و بزرگ منطقه را دارد ، ایران  از ابتدای انقلاب تا کنون پیشرفت های شگرفی در حوزه های علم و فناوری ، فضای سایبری ، نظامی  و ... داشته و برای مستکبرین و معاندین که قصد دست درازی به منابع کشور را دارند قدرتی شکست ناپذیر می باشد .

 رعیتی فرد خاطر نشان کرد: امروز ایران در اوج قدرت خود به سر می برد و سپاه پاسداران عقبه ای به اندازه بزرگی ملت ایران دارد .

در ادامه محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سخنان آغازین خود گفت : در دوران دفاع مقدس خیل عظیمی از مردم به سمت جبهه‌ها حرکت کردند و عده‌ای از این افراد سالم ماندن و جمعی هم مقام جانبازی و شهادت رسیدند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به نهاد‌های مسئول تاکید می‌کنم تمام قوانین حوزه جانبازان و ایثارگران را از حالت مکانیکی خارج و شرایطی را فراهم کنند که از آن‌ها تکریم کنیم . چندین سال است که از جنگ می‌گذرد، اما حرکت مناسبی برای جانبازان انجام نشده است.

وی گفت: بنده روز معلول امسال از شهرداران خواستم یک روز مسیر خانه تا مرکز کار را با ویلچر طی کنند و ببینند که چه مصیبتی را تحمل می‌کنند.

مناسب سازی باید در شهر اجرا شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مناسب سازی باید در شهر اجرا شود و سازمان بهزیستی هم همکاری لازم را می‌کند.

شریعتمداری بیان کرد: سپاه پاسداران اگر نبود همین امروز آمریکا در مقابله با تروریست‌هایی که خودش در منطقه ایجاد کرده است در می‌ماند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ما با افرادی که در سیل عزیزان خود را از دست دادند همدردی می‌کنیم و دولت سریع خسارات را جبران می‌کند، اما این بارش‌ها سال ۹۸ را به یک سال پر رونق تبدیل خواهد کرد و حتما سال خوبی برای ملت ایران خواهد بود.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13