اخبار

1399/07/02
در بندر دیلم رخ داد:

نصب سکوهای ۰۷ و ۰۸ میدان هندیجان سکوی بهرگانسر،منطقه بهرگان

با حضور مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره در هفته دفاع مقدس توانایی افزایش ۲۰ هزار بشکه ای نفت ،با نصب سکوهای ۰۷ و ۰۸ میدان هندیجان سکوی بهرگانسر،منطقه بهرگان عملیاتی گردید.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با حضور مدیر عامل شرکت نفت فلات قاره کشور در هفته دفاع مقدس توانایی افزایش ۲۰ هزار بشکه ای نفت  ،با نصب سکوهای ۰۷ و ۰۸ میدان هندیجان سکوی بهرگانسر،منطقه بهرگان عملیاتی گردید.

مهندس سلمان زاده مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره در این خصوص اظهار داشتند؛با توجه به تحریم های ظالمانه استکبار و در راس آنها امریکای جنایتکار طراحی و عملیات ساخت و نصب این دو سکو با همت و توان متخصصان داخلی انجام شده است.

دکتر شهرام متوسل مجری این پروژه نیز در سخنان بیان داشتند: ساخت این  سکوها از طریق مناقصه بین‌المللی به شرکت کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) سپرده شد و پیمانکاری و نصب این سکوها نیز توسط پیمانکاران ایرانی انجام شده است ،که شرکت فراساحل اطلس به عنوان پیمانکار اصلی و شرکت صدرا (DOT) نصب تاپساید‌ها را انجام داده است.

وی خاطر‌نشان کرد: جکت‌های مربوطه قبل از سال ۹۰ نصب شده‌اند و با حفاری چاه‌ها و اجرای خطوط لوله ارتباطی بین سکوها و سکوی بهرگانسر، عملا افرایش تولید از میدان آغاز خواهدشد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر