اخبار

1399/07/01
با حضور دکتر رعیتی فرد در استان آذربایجان شرقی:

شیفت ایثار در داروسازی زهراوی برگزار گردید

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از شرکت داروسازی زهراوی دیدن و با مدیر عامل و کارگران این واحد تولید دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، رزمایش شیفت ایثار همزمان با حضور دکتر رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در شرکت داروسازی زهراوی برگزار گردید.

رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در این رزمایش گفت: با اجرای «شیفت ایثار» کارگران اثبات می كنندكه با وجود همه سختی ها در مقابل دشمنان اقتصادی كه با شیوه های مختلف به كشور آسیب وارد می كنند، خواهند ایستاد.

گفتنی است رزمایش شیفت ایثار که در داروسازی زهراوی برگزار گردید: کارگران بسیجی این شرکت بعد از ساعت کار موظفی بصورت رایگان و بصورت ایثارگرانه به کار و تولید مشغول شدند که مقرر گردید عواید حاصل از آن در رزمایش کمک های مومنانه برای حمایت از خانواده های آسیب دیده از کرونا صرف گردد.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر