اخبار

1398/10/24
مسئول بسیج کارگران و کارخانجات مازندران:

رونق تولید تنها راه حل معضل بیکاری در کشور است

جلسه توجیه و هماهنگی اجرای طرح شهید برونسی با حضور مسئولین بسیج کارمندی وبسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار سازمام بسیج کارگران و کارخانجات کشور، اولین نشست مشترک بسیج کارمندی و بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران با محوریت طرح شهید برونسی در شهرستان بابلسر،مجتمع فرهنگی بانک ملی با حضور مدیران استانی این دو قشر و فرماندهان حوزه های بسیج کارمندی و کارگری برگزار شد.

شهرام نوری مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران رونق تولید را تنها راه حل معضل بیکاری در کشور دانست.

شهرام نوری در توجیه طرح شهید برونسی این طرح را طرحی جامع برای رونق تولید بیان نمود و افزود: در این طرح به هر سه گروه تولید کننده، توزیع کننده و مصرف کننده توجه جدی شده است.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران گفت: فرهنگ مصرف کالای ایرانی یکی از موضوعات مهم در این طرح بیان شده است.همچنین تولید کالای مرغوب و با کیفیت و با قیمت تمام شده مناسب برای تولید کنندگان هم باید مورد مطالبه قرار گیردضمن اینکه اصناف هم در این طرح نقش مهمی ایفا می نمایند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13