اخبار

1400/03/29
سردار رعیتی فرد:

حماسه آفرینی کارگران و کارفرمایان در انتخابات 1400 برگ زرین دیگری در تاریخ نظام ثبت کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ضمن تبریک حماسه حضور مردم در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری به محضر مبارک رهبر فرزانۀ انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و ملت نجیب، سرافراز و خداجوی ایران اسلامی گفت: چند ماهی هست که ضد انقلاب و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی تمام توان خود را گذاشتند تا مردم را از آمدن به پای صندوق های رای منصرف و رای آن ها را بی اهمیت جلوه دهند که به لطف خدا این بار هم چیزی جز شکست و روسیاهی نصیبشان نگشت.

سردار رعیتی فرد جامعه بزرگ کارگری و کارفرمایی را از تاثیرگذارترین اقشار در جامعه دانست و افزود: مجموعه عظیم خانواده های کارگری و کارفرمایی با بیش از 45 میلیون نفر از تاثیرگذارترین اقشار جامعه هستند که همواره در تمام بزنگاه ها پشتیبان نظام و انقلاب خود بوده اند، از انقلاب و هشت سال دفاع مقدس تا هر زمان که خطری نظام و انقلابشان را تهدید کند پای کار نظام بوده و هستند.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با اشاره به مشارکت بالای مردم در انتخابات 1400 گفت: این بار نیز جامعه بزرگ کارگری و کارفرمایی با مشارکت گستره خود در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری حماسه ای شگرف آفریدند و برگ زرین دیگری را در تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران به ثبت رساندند.

سردار رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ضمن تقدیر و تشکر ویژه از جامعه کارگری و کارفرمایی به سبب حضور حداکثری و تاثیر گذار خود در این انتخابات افزود: امیدوارم رییس جمهور منتخب مردم با تکیه بر رای بالا و پشتوانه مردمی، شرایط حاکم بر کشور را به خوبی مدیریت و با بکارگیری افراد مومن، لایق و متخصص به هرچه بهتر شدن وضعیت کشور و مردم بیانجامد انشاالله.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13