اخبار

1398/12/26
در قالب شیفت ایثار انجام گرفت:

تغییر خط تولید مواد شوینده به مواد ضدعفونی در شرکت رایش همدان

به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان همدان و همکاری مدیر شرکت رایش، خط تولید این شرکت از مواد شوینده به مواد ضدعفونی کننده تغییر یافت.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم استفاده از مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده مدیر کارخانه رایش همدان در ااقدامی جهادی خط تولید شرکت را به تولید مواذ ضدعفونی گننده تغییر داد.
مهندس اکبری مطلع فرمانده پایگاه بسیج کارگری و مدیر کارخانه رایش همدان گفت: در راستای اقدام جهادی برای مقابله با گسترش و ریشه کنی ویروس کرونا این شرکت خط تولید مواد شوینده خود را به تولید مواد ضد عفونی کننده تغییر داده است و با برگزاری شیفت ایثار به صورت سه شیفته روزانه دو هزار لیتر مواد ضدعفونی تولید و با نظارت سازمان صمت استان و دانشگاه علوم پزشکی توزیع مینماید.
انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر