اخبار

1395/09/03

بسیج حماسه ایمان و غیرت

مسئول بسیج کارگری استان ایلام گفت: هفته بسیج فرصت مناسبی است برای گرامیداشت خاطره رشادت ها و فداکاری های جوانانی غیور که با ایمان, اخلاص فرمان حضرت امام خمینی (ره) را لبیک گفتند.

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، پیام آقای ایوبی مسئول سازمان بسیج کارگری استان ایلام به مناسبت هفته بسیج:

هفته بسیج فرصت مناسبی است برای گرامیداشت خاطره رشادت ها و فداکاری های جوانانی غیور که با ایمان, اخلاص و شجاعت و همدلی بی نظیر در لبیک به فرمان حضرت امام راحل(ره) با گذشتن از جان با ارزش خود در راه خالق هستی, خالق زیباترین لحظه های ایثار و فداکاری شده و برای همیشه تاریخ جاودانه شدند.

با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز و سرافراز میهن جمهوری اسلامی ایران, فرا رسیدن هفته بسیج را خدمت کلیه کارگران محترم تبریک عرض نموده و سلامتی و عزت روزافزون همه عزیزان را از درگاه خداوند سبحان خواستاریم.

 

منبع خبر/ بسیج کارگری ایلام

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13