اخبار

1397/11/18
در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رخ داد

برگزاری همایش 40 سال عزت در صومعه سرا

همایش 40 سال عزت با حضور و سخنرانی رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور در شهرستان صومعه سرا واقع در غرب استان گیلان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور :  علی حسین رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور در این همایش که در دانشکده فنی میرزاکوچک برگزار شد، گفت: کشور ما به عنوان الگوی اسلامی رو به پیشرفت است و ثمره چهل سال انقلاب این است که مردم، انقلاب را از خود می دانند .
وی اظهار داشت: امروز درحوزه نظامی با تلاش و زحمات جوانان کشور پیشرفت های زیادی داشته ایم ولی دشمن روی جنگ اقتصادی تمرکز کرده است.
وی کارگران را در جنگ اقتصادی در خط مقدم دانست و ادامه داد: هر کارخانه ای که بسته شود، یک خاکریز را از دست داده ایم.
رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور با تصریح اینکه باید از ظرفیت های مردمی در حوزه های اقتصادی استفاده شود، گفت: توانمندی ظرفیت ها را در اصل خصوصی سازی رعایت کنیم .
وی از آمادگی و همکاری بسیج در تمامی عرصه ها بویژه اقتصادی با دولت خبر داد و افزود: با استفاده از طرح شیفت ایثار توانسته ایم در رفع موانع تولید گام برداریم .
در پایان این همایش از کارگران نمونه واحدهای تولیدی و صنعتی تجلیل شد.
صومعه سرا با سه بخش مرکزی، تولمات و میرزاکوچک در 25 کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع است.

انتهای پیام /

منبع : ایرنا

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13