اخبار

1399/05/15
به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان زنجان :

برگزاری شیفت ایثار در شرکت ایران ترانسفو در قالب رزمایش کمک مومنانه

14 مرداد همزمان با سراسر کشور رزمایش کمک مومنانه و شیفت ایثار در قالب طرح شیفت ایثار کارگران و دست یاری گر کارفرمایان در استان زنجان برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، 14 مرداد همزمان با سراسر کشور رزمایش کمک مومنانه و شیفت ایثار در قالب طرح شیفت ایثار کارگران و دست یاری گر کارفرمایان در استان زنجان برگزار گردید.

 شیفت ایثار استان زنجان در شرکت ایران ترانسفو و با حضور مسئولان استان و 120 نفر از کارگران و بسیجیان شرکت در تاریخ 99/05/14 با موضوع کمک به پاک سازی محیط و ضدعفونی با استفاده از تجهیزات گردان جنگ نوین تیپ 36 انصارالمهدی (عج)به مدت 3 ساعت بااستفاده از دستگاههای مه پاش و سمپاش کوله ای و خودروهای سبک ضد عفونی با هدف کمک به تولید و صنعت و منافع ملی کشور برگزار گردید .

لازم به ذکر است که عواید ناشی از برگزاری شیفت ایثار کارگران در استان در قالب بسته های کمک مومنانه در اختیار نیازمندان و آسیب دیدگان از شیوع ویروس کرونا قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13