اخبار

2021/05/16

بازدید سردار خراسانی از سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور

سردار خراسانی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین به منظور نظارت بر روند فعالیت های سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از این سازمان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، صبح امروز سردار خراسانی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین به منظور نظارت بر روند فعالیت های سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و آشنایی هرچه بیشتر با برنامه ها و طرح های این سازمان، در جلسه مدیران حضور و از این سازمان بازدید کرد.

در ابتدای این جلسه سردار رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ضمن معرفی مدیران سازمان خلاصه ای از وظایف و عملکرد آنان را توضیح داد.

سردار خراسانی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین در این جلسه ضمن تشکر از فعالیت های چشمگیر سازمان بسیج کارگران و کارخانجات بر ادامه این روند خوب تاکید و افزود:رفع موانع تولید کارخانجات و حمایت از تولید باید مثل همیشه اولویت اصلی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات باشد.

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13