اخبار

1398/11/21
در راسطای طرح "ایران یار"

بازدید دانش آموزان کنگانی از مراکز تولیدی

در دهه مبارک فجر دانش آموزان دختر و پسر کنگانی از مراکز تولیدی و کارخانجات استان بوشهر بازدید به عمل آوردند.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی دانش آموزان دختر و پسر کنگانی از مراکز تولیدی و صنعتی شهرستان کنگان و با هماهنگی حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات قمر بنی هاشم (ع) و حوزه دانش آموزی کنگان بازدید به عمل آوردند.

 دختران دبیرستان پروین اعتصامی کنگان از مجتمع نان برکت که نیاز آرد و نان کنگان و عسلویه و جم را برطرف می کند بازدید کردند، در این بازدید مسئول داخلی مجتمع خانم میرشکار، از ابتدا تا انتهای خط تولید را به دانش آموزان توضیح و آنان را با چگونگی فرآیند تولید آرد و نان آشنا کردند.

سپس دانش آموزان سوالات خود را مطرح کرده و خانم میرشکار به پرسشهای دانش آموزان پاسخ داد

دانش آموزان پسر دبیرستان ملاصدرا نیز از پالایشگاه نهم پارس جنوبی دیدن کردند، مسئول خط تولید این مجتمع منهدس احمدی در مورد چگونگی کار مجتمع ، از تولید محصول تا مصرف در بازار، برای دانش آموزان توضیحاتی را ارائه دادند.

در پایان به رسم یادبود به دانش آموزان هدایایی تقدیم شد.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13