اخبار

1398/11/03
سردار آبنوش:

امروز در بخش اقتصادی کشور قاسم سلیمانی‌ها می‌خواهیم

فرمانده عملیات سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز در بخش اقتصادی کشور قاسم سلیمانی‌ها می‌خواهیم و اگر بتوانیم در این سنگر درست ایفای نقش کنیم، حاصل زحمت انبیاء (ص)، ائمه (ع) و شهدا را به ثمر رسانده‌ایم.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، اولین گردهمایی فرماندهان بسیج کارخانجات شرکت های سرمایه گذاری تامین اجتماعی، به منظور سازماندهی و هم افزایی ظرفیت های درونی بسیج در شرکت های مختلف و با حضور دکتر رعیتی فرد رییس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار آبنوش معاون عملیات و مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین، دکتر رضوانی فر مدیر عامل شستا، عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور، بسیجیان و خانواده معظم شهدای مدافع حرم در مجموعه فرهنگی تلاش تهران برگزار گردید.

شرکت های سرمایه گذاری تامین اجتماعی با حضور در عرصه های مختلف اقتصادی که دارند توانسته است نمونه کوچک شده ای از صنایع و تولید کشور باشند. و با بهره گیری بیشتر از توان داخلی و هم افزایی می تواند الگو هایی برای سایر بخش های صنعتی و اقتصادی کشور باشد. با برگزاری این گردهمایی و کارگروه های تخصصی از این به بعد کارخانجات و شرکت های شستا علاوه بر سازماندهی بسیجیان کارگران و کارخانجات استانها و انجام ماموریت های سرزمینی دارای یک پشتوانه تخصصی و پیگیر برنامه های تخصصی در سطح ستاد شستا نیز می باشد. فرماندهان پایگاه های کارخانجات و ستاد شستا مصمم هستند که با این هم افزایی بتوانند به افزایش کارآمدی شرکت ها و تعالی بسیج دست یابند.

سردار سالار آبنوش فرمانده عملیات سازمان بسیج مستضعفین، در گردهمایی بسیجیان «شستا»، با بیان اینکه امروز کسی که برای اعتلای ایران اسلامی گام بردارد، حرکت وی کمتر از مجاهدت‌های سردار «قاسم سلیمانی» نیست، اظهار داشت: امروز دیگر بحث اصولگرا و اصلاح‌طلب مطرح نیست و هر کسی که حرکت مثبتی در کشور ایجاد می‌کند انقلابی و هر کسی که حرکت انقلاب را کند می‌کند، ضد انقلاب است.

وی افزود: ما امروز در بخش اقتصادی کشور قاسم سلیمانی‌ها می‌خواهیم و اگر بتوانیم در این سنگر درست ایفای نقش کنیم، حاصل زحمات انبیاء (ص)، ائمه (ع) و شهدا را به ثمر رسانده‌ایم.

سردار آبنوش گفت: امروز دشمن دارد «تمدن اسلامی» می‌بیند و از این می‌ترسد که هشت میلیارد مسلمان نیز آن را دریابند و به آن رو کنند و از این می‌ترسد که اگر تمدن ما حاکم شود، آن‌ها به زباله‌دان تاریخ می‌پیوندند.

وی تاکید کرد: امروز هرکس از علم هسته‌ای، نانو، سلول‌های بنیادی، قدرت هوافضا، موشک‌ها و هواپیماهای بدون سرنشین، هدایت رودریایی و زیردریایی، زیرساخت‌های اصلی انرژی، اعم از حفر، استخراج و انتقال آن، کنترل و هدایت‌های آب‌های سطحی و زیرسطحی و موضوع فناوری اطلاعات حرف برای گفتن دارد، جزو ابر قدرت‌های سیاسی شناخته می‌شود که دشمن امروز اعلام می‌کند که ایران در این زمینه‌ها، هشتمین کشور جهان است.

فرمانده عملیات سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه دشمن این‌گونه القا می‌کند که سپاه در همه زمینه‌های کشور، مزاحم است، گفت: این در حالی است که ما برای اعتلای کشور کار می‌کنیم و دشمن در حوزه‌های امنیتی و علمی کاملا ناامید شده است؛ چراکه ما در این زمینه‌ها به داخل تکیه داریم.

انتهای پیام/

 

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13