اخبار

1398/08/06
سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور:

افتتاح پایگاه بسیج شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا)

پایگاه بسیج شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) توسط سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و با همگاری مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح گردید.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، پایگاه بسیج شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) با حضور دکتر رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دکتر رضوانی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) و جمعی از معاونین این شرکت و همچنین احمد غریوی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح گردید.

شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) متشکل از 9 هلدینگ و تعداد زیادی شرکت، کارخانه و معدن می باشد . این مجموعه صنعتی و اقتصادی نقش موثری در اقتصاد و تولید کشور دارد،

هدف از افتتاح پایگاه بسیج در چنین مجموعه ای، توسعه فرهنگ ایثار و  بسیج و روحیه جهادی در کارکنان و مجموعه مدیریتی آن بوده، افتتاح این پایگاه که با مساعدت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همراهی مدیر عامل  شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) ایجاد شده می تواند ارتباط هرچه بیشتر بسیج با این مجموعه بزرگ را نیز تسهیل نماید.

برادر سید حیدر محمدی طی حکمی بعنوان فرمانده پایگاه بسیج شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) معرفی و منصوب گردیدند.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13