اخبار

1399/07/12
در هفته دفاع مقدس رخ داد:

افتتاح همزمان 7 پایگاه بسیج در شهرک صنعتی بوعلی همدان

در هفته دفاع مقدس و به صورت همزمان 7 پایگاه بسیج کارگران و کارخانجات در شهرک صنعتی بوعلی استان همدان افتتاح گردید.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، در چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس آئین افتتاح پایگاه های بسیج کارگران و کارخانجات واحد های تولیدی با حضور سردار فرجی جانشین سپاه انصارالحسین (ع)، سرهنگ بقایی فرمانده سپاه ناحیه همدان، سرهنگ براتزاده مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان همدان، مدیران و مسئولین بسیج کارگران و کارخانجات استان و و مسئولین دولتی و مدیران واحد های تولیدی به میزبانی شرکت پایا بسپار در شهرک صنعتی بوعلی همدان برگزار شد.

در این مراسم که با رعایت پرتکل های بهداشتی برگزار شد، سردار فرجی ضمن تشکر از تلاش ومجاهدت های شبانه روزی واحدهای تولیدی، سنگربانان خط مقدم نبرد نابرابرجنگ اقتصادی، نقش آنان را همانند رزمندگان دوران دفاع مقدس در برابر دشمنان در جبهه و خاکریز اقتصادی دانستند و از اینکه با همه سختی ها و تحریم ها همچنان مصمم و با اراده مستحکم مقاومت نموده و چرخه تولید و اشتغال را حفظ نموده اند، تجلیل کردند و آن را کاری جهادی و مهم و از دست آورد های انقلاب و دفاع مقدس در این چهل سالی که پشت سر گذاشته ایم را بیان نمودند.

در این برنامه مهندس بادامی مدیر شرکت شهرک های صنعتی استان ضمن خیر مقدم به میهمانان، گزارشی از فعالیت ها و اقدامات این شرکت در سطح استان را ارائه و قدم هایی که در پیشرفت شهرک های صنعتی در امر تولید برداشته شده است را بیان نمودند.

در آخر مجوز فعالیت پایگاه های واحدهای تولیدی شرکت های پایا بسپار -بتن صنعت بریس- ماشین برزگر - پلمبین صنعت- خوراک آفرین- قطعه سازان سینا توسط سردا فرجی و سرهنگ بقایی فرمانده سپاه ناحیه همدان به مدیران این واحد ها ابلاغ و تقدیم شد.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر