اخبار

1400/04/01
در پی پیروزی مقتدرانه سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری 1400:

اعلام آمادگی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات به رییس جمهور منتخب برای کمک به رفع موانع تولید کارخانجات

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، این سازمان در پیامی ضمن تبریک پیروزی مقتدرانه سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 آمادگی خود را درجهت بررسی و رفع موانع تولید کارخانجات اعلام کرد.

متن این پیام به شرح زیر می باشد:

باسمه تعالی

محضر مبارک برادر ارجمند حضرت آیت الله رئیسی ( دام ظله العالی )

هشتمین رئیس جمهور منتخب ملت شهید پرور ایران اسلامی

سلام علیکم

خداوند قادر متعال را شاکریم که به برکت الطاف کریمانه خویش، دعای مستجاب حضرت ولی‌الله الاعظم روحی له الفدا‌، هدایت‌های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای ( مد ظله العالی ) در ایام نورانی  و پر فیض و برکت دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا (علیه آلاف التحیه و الثناء) با هدایت قلب‌های آکنده از عشق به زعیم عالیقدر جهان اسلام، به ملت در صحنه و شهید پرور انقلاب اسلامی ایران توفیق دیگری عنایت فرمود تا علیرغم  توطئه های مزورانه استکبار جهانی و ایادی داخلی آن  در 28 خرداد 1400 و در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حماسه و یوم الله دیگری را رقم بزند و با رای قاطع خویش حضرتعالی را که از سلاله پاک پیامبر اعظم ، شخصیتی ولایی، انقلابی ، پایبند به اسلام و آرمان های انقلاب ، ساده زیست و فساد ستیز هستید به عنوان هشتمین رئیس جمهور منتخب خویش برگزیند.

مساعی بی بدیل و منحصر به فرد حضرتعالی در قامت تولیت آستان مقدس رضوی و ریاست قوه قضائیه و پشتکار و تلاش بی وقفه و زائد الوصف جنابعالی در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری بویژه در سرلوحه قرار دادن امر تولید و راه اندازی بسیاری از کارخانجات غیر فعال  نوید تحقق تمام و کمال شعار ارزشمند سال 1400 ( تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدائی ها ) را می دهد.

لذا سازمان بسیج کارگران و کارخانجات ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای حضرتعالی و قاطبه مدیران اجرائی و خدوم کشور حسب وظیفه و رسالت ذاتی خویش با توجه به اطلاع مکفی از کم و کیف مشکلات و موانع صنعت کشور و تجربه رفع مشکل صدها واحد تولیدی ، آمادگی تمام وکمال خویش را با بهره گیری از ظرفیت های موجود جهت هرگونه همکاری و معاضدت با حضرتعالی و وزاری مربوطه و سازمان های ذیمدخل اعلام می نماید.

و ما توفیقی الا بالله    

انتهای پیام/      

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13