اخبار

2021/04/29

پیام سردار سلیمانی به مناسبت روز کارگر

سردار غلامرضا سلیمانی در پیامی به مناسبت هفته کارگر و روز بسیج کارگران و کارخانجات گفت: اقتصاد مطلوب کشور وابسته به کارگران زحمتکش است.

سردار غلامرضا سلیمانی،رییس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت  هفته کارگر و 9 اردیبهشت ماه روز بسیج کارگران و کارخانجات پیامی صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ارزش کارگر آنقدر بالاست که پیغمبر دست او را بوسید.  (امام خامنه ای) مدظله العالی

 اهمیت کارگر و نقش بسزای آن برای یک کشور به گونه‌ای است که استقلال اقتصاد  و پیشرفت جامعه و به معنای واقعی کلمه اقتصاد مطلوب یک کشور وابسته به کارگران این قشر زحمتکش، پرتلاش و خستگی ناپذیر جامعه است.

 جامعه کارگری از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در همه عرصه های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی نقش خود را به خوبی ایفا نموده و درخشنده ترین دوران آن حضور هزاران نیروی بسیجی، مردمی و با اخلاص در جنگ تحمیلی و تقسیم 14000 شهید والامقام به انقلاب اسلامی بوده است.

 در چند سال گذشته جنگ اقتصادی دشمن بیشترین فشار را بر جامعه کارگری داشته و این فشارها در مدت زمان شیوع بیماری کرونا به واسطه تعطیلی واحدهای کارگری نیز دوچندان گردیده است. امیدواریم که به حول قوه الهی در سال جاری و با عنایت به شعار سال با افزایش تولید و برطرف شدن موانع و همچنین پشتیبانی های لازم از طرف دستگاه های ذی ربط جامعه کارگری این ستون فقرات اقتصادی و تولیدی کشور نیز از مزایای شایسته خود برخوردار گردند.

 روز کارگر توفیق الهی و فرصتی است مغتنم برای قدردانی از زحمات خستگی‌ناپذیر جامعه کار و تلاش کشور، اینجانب ضمن ارج نهادن به تلاش ها و زحمات کارگران عزیز روز "کارگر" را به همه جامعه کار و تلاش صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نماییم. موفقیت روز افزون شما را از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.

سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی

رییس سازمان بسیج مستضعفین

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13