اخبار

1399/03/21
در نشست تخصصی حوزه های بسیج کارگران وکارخانجات استان مازندران عنوان شد:

نقش آفرینی کارگران بسیجی در تحقق جهش تولید

رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور: چرخ تولید با همت کارگران بسیجی کشور بی وقفه می چرخد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ،رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در نشست تخصصی نقش کارگران بسیجی در تحقق جهش تولید در سالن جلسات ساختمان مرکزی دانشگاه مازندران در بابلسر گفت: برای فعال ماندن مراکز تولیدی و حرکت بی وقفه چرخ تولید در کشور از تمام ظرفیت بسیج کارگری بهره گیری می شود.

علی حسین رعیتی فرد با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم در جنگ اقتصادی ، چرخ تولید کارخانه یا مراکز تولیدی در مقیاسی کوچک ، متوسط یا بزرگ متوقف شود افزود: تلاش ما این است که برای تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی با استفاده از ظرفیت بسیج و سپاه ، بتوانیم همدلی و هم افزایی را به حداکثر برسانیم و بازارهای هدف صادراتی موثر برای تولیدات داخلی ایجاد کنیم.

به گفته رعیتی فرد  با وجود بیش از 900 شهرک صنعتی و بیش از 88 هزار واحد صنعتی کوچک ، متوسط و بزرگ واقع در این شهرک های صنعتی کشور با توانمندی های فراهم شده جامعه بسیج کارگری طی 41 سال گذشته در بخش خصوصی و دولتی می توان علاوه برتامین نیازمندیهای داخلی جامعه هدف صادراتی را در 15 کشور حاشیه نیز تامین کرد.

وی افزود : جامعه کارگری کشور  14هزار شهید در کارنامه دوران دفاع مقدس دارد.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر