اخبار

1400/06/02
به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان انجام گرفت:

نظارت بر رعایت پروتکل های در بازار و کارخانجات توسط گروههای جهادی

رزمایش نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در بازار و کارخانجات توسط گروههای جهادی بسیج کارگران و کارخانجات استان خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سازمان  بسیج کارگران و کارخانجات کشور، رزمایش نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در بازار و کارخانجات توسط گروههای جهادی بسیج کارگران و کارخانجات استان خراسان شمالی برگزار شد.

در این رزمایش که با حضور گروههای جهادی بسیج کارگران و کارخانجات در شهرستانها برگزار گردید، گروههای جهادی به همراه ناظرین شبکه بهداشت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح بازار و کارخانجات نظارت کرده و چک لیست های بهداشتی مربوطه را تکمیل کردند.

این رزمایش دومین مرحله در استان می باشد که در طی سال جاری و با حضور گروههای جهادی بسیج کارگران و کارخانجات برگزار می شود.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13