اخبار

1398/09/05
رعیتی فرد در جمع کارگران مجتمع گاز پارس عسلویه:

مدیریت جهادی یکی از مهمترین مولفه های بسیج است

دکتر رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در جمع کارگران مجتمع گاز پارس عسلویه: مدیریت جهادی یکی از مهمترین مولفه های بسیج است که باید مثل ثابق به خوبی انجام پذیرد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، علی حسین رعیتی فرد، مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در جمع کارگران مجتمع گاز پارس عسلویه با اشاره به انتخابات صورت گرفته از ابتدای انقلاب تا کنون پشتوانه مردمی انقلاب و مردم سالاری را یادآوری نمودند و بیان داشتند: همین پشتوانه مردمی تحت لوای بسیج جبهه اسلام را در مقابل تمام کشورهای متجاوز در هشت سال یاری رساندند و ایدئولوژی و آرمان انقلاب حفظ شد.

دکتر رعیتی فرد در ادامه افزود: امروز که سالگرد تاسیس بسیج است 92 هزار شهید بسیجی داریم، از وزیر تا دانش آموز جزء شهدای بسیج بوده اند، اشتیاق و حضور جوانان در سوریه نشان داد جنگ فرهنگی دشمن با شکست مواجه شده است و اکنون باید در جنگ اقتصادی که آخرین حربه دشمن است موفق شویم، دشمن تمام حربه ها را در این جبهه به کار گرفته است.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور افزود: با توجه به تلاش ها و موفقیت هایی که در این مجتمع اتفاق افتاده است، می توان گفت جوانان کارگر و مهندس و مدیر فعال در اینجا خودباوری را به تصویر کشیده اند، در مولفه های قدرت که از منابع انرژی گرفته تا منابع انسانی و علم، توسعه سیاسی و گستره روابط خارجی ما جزء سرامدان دنیا هستیم و باید از این ظرفیت ها به نحو احسن بهره ببریم.

رعیتی فرد در ادامه سخنان خود گفت: در محور مقاومت شاهد عمق استراتژیک جمهوری اسلامی بودیم، بسیج یکی از مولفه های قدرت است که در ایران اسلامی به خوبی جا گرفته است.

علی حسین رعیتی فرد با اشاره به مدیریت جهادی که یکی از مهمترین مولفه های بسیج است گفت: سهم 1.7 درصدی ایران در تراکنش مالی منطقه جنوب غرب آسیا نشان دهنده عملکرد ضعیف ما در این بخش بوده است.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13