اخبار

1398/09/02
رعیتی فرد در یادواره کارگران شهید استان گیلان:

مدیران اجازه ندهند چرخ صنعت بایستد

یادواره ۴۱۸ کارگر شهید استان گیلان در رشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور،علی حسین رعیتی فرد،مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در مراسم یادواره ۴۱۸کارگر شهید استان گیلان گفت: امنیت امروز کشور ما مرهون خون شهداست.

علی‌حسین رعیتی‌ فرد افزود:پایبندی به ارزشهای انقلاب، بصیرت و پیروی از ولایت فقیه از وصیت های مهم شهداست که باید همه به آن توجه کنیم.

وی با بیان اینکه امروز در جنگ اقتصادی نیاز است مدیران جلوی صف باشند و هم ‌افزایی ایجاد کنند و اجازه ندهند چرخ صنعت بایستد گفت: تمام تلاش امروز دشمن این است که ما را دچار شک و تردید کند و باید با هم‌افزایی و همدلی مردم و مسئولان از این پیچ تاریخی عبور کنیم.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با اشاره به اینکه امروز کارگران و کارخانه‌های ما هدف دشمنان قرار دارند تصریح کرد: در این شرایط هر کارخانه ‌ای که تولید داشته باشد یک سنگر مقاومت در برابر دشمنان افزایش می یابد.

در پایان این مراسم ار 2خانواده شهید تجلیل شد.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13