اخبار

1397/07/24
محجوب در شورای مرکزی هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج کارگری کشور:

فراکسیون کارگری مجلس آمادگی کامل برای همکاری با بسیج کارگری را دارد

علیرضا محجوب در شورای مرکزی هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج کارگری کشور گفت: فراکسیون کارگری مجلس آمادگی کامل برای همکاری با بسیج کارگری در جهت حل نیازمندی های جامعه کارگری و کارفرمایی را دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، جلسه شورای مرکزی هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج کارگری کشور با حضور نماینده تهران و رییس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی ،رییس کانون شوراهای اسلامی، نماینده جامعه اسلامی کارگران و دیگر اعضای هیئت اندیشه ورز این سازمان برگزار گردید.

علیرضا محجوب ضمن استقبال از ظرفیت بسیج و تشکیل جلسات تخصصی,اقتصادی گفت: فراکسیون کارگری مجلس آمادگی کامل برای همکاری با بسیج کارگری در جهت حل نیازمندی های  جامعه کارگری و کارفرمایی و پیگیری پیشنهادات کارشناسی هیئت های اندیشه ورز بسیج را دارد.

ایشان اظهار داشتند: در شرایط فعلی که به سفره ی کارگران لطمه ی جدی وارد شده است،مجلس در صدد است تا طرح های جبرانی در دستور کار قرار دهد از جمله ایجاد فرآیند تعیین دستمزد بصورت شناور که لازم است پس از انجام کار کارشناسی به صحن علنی مجلس تقدیم می شود.

علی حسین رعیتی فرد,مسئول سازمان بسیج کارگری کشور  گفت: بسیج کارگری در شرایط ویژه اقتصادی کشور به دنبال کمک به افزایش بهره وری،توانمندسازی جامعه کارگری و خدمت رسانی به مردم است تا از این فشار اقتصادی پیش آمده سریعتر گذر کنیم.

مسئول سازمان بسیج کارگری کشور  گفت: این سازمان در استانها و کارخانجات دارای رده می باشد  و باید پیش از گذشته از ظرفیت نخبگان و فعالان اقتصادی و کارگران بسیجی متخصص استفاده کرد تا به بهبود اقتصاد کشور کمک کنیم.

در این جلسه مسائل و مشکلات کارخانجات و مراکز صنعتی و تولیدی مورد بررسی قرار گرفت و با هم اندیشی و هم فکری به چگونگی کمک به حل مشکلات مطرح شده پرداخته شد.

 


انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13