اخبار

1398/12/24
به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان بوشهر:

ضد عفونی مراکز و محل های پر تردد و آسیب پذیر بوشهر

کارگران بسیجی استان بوشهر شهر برازجان، مراکز آتشنشانی و خانه های سالمندان را ضدعفونی کردند.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم مقابله با این ویروس، بسیج کارگران و کارخانجات استان بوشهر با اقداماتی جهادی اقدام به ضد عفونی شهر و مراکز مختلف پر تردد نموده است.
از این رو کارگران بسیجی پایگاه حبیب ابن مظاهر حوزه حضرت رسول (ص) با حضور فعال و خودجوش، خانه سالمندان دشتستان را جهت پیشگیری از ویروس منحوس کرونا ضدعفونی کردند.
افراد سالمند از دسته افرادی هستند که بیشتر در خطر مبتلا شدن به این ویروس هستند، ضد عفونی از درب ورودی و تمامی اتاقها و مکانها به صورت کامل انجام گرفت.
مراکز عملیاتی آتش نشانی شهر بوشهر با تلاش بسیجیان کارگران و کارخانجات پایگاه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات امام رضا علیه السلام حوزه شهید تندگویان ضد عفونی شد.
تمامی تجهیزات و اتاقها به همت این عزیزان بسیجی جهت مقابله با ویروس منحوس کرونا ضد عفونی و گند زدایی گردید.
 کارگران بسیجی پایگاه حبیب ابن مظاهر شهرداری دشتستان حوزه حضرت رسول (ص)  فضای شهر برازجان را  ضدعفونی کردند.
بسیجیان کارگر با حضور فعال و خودجوش، جهت کمک به مردم جهت پیشگیری از ویروس منحوس کرونا  و نابودی این ویروس در سطح شهر، شهر برازجان را گندزدایی وضدعفونی کردند.
انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13