اخبار

1400/05/19
در استان اصفهان رخ داد:

ساخت مسکن برای محرومین توسط گروه جهادی فدائیان ولایت

همواره صدای پای خدمت در مناطق محروم توسط کارگران بسیجی و با همت حوزه بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان فلاورجان شنیده میشود.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، جواد کاظم زاده فرمانده حوزه بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان فلاورجان گفت: گروه جهادی فدائیان ولایت با اعزام به منطقه محروم شهرستان فلاورجان، اقدام به بازسازی و تعمیر دو واحد مسکونی متعلق به افراد بی سرپرست نمودند.

کاظم زاده در ادامه افزود: مهمترین فعالیت گروه جهادی کارگری در شهرستان کمک به ساخت مسکن برای محرومین و ایجاد یک سرپناه مناسب برای آن ها و توزیع بسته های مومنانه برای افراد آسیبب دیده از کرونا می باشد، که به حق اقدامات مفیدی در این زمینه ها انجام گرفته است.

فرمانده بسیج کارگران و کارخانجات فلاورجان کار جهادی را یک عمل خدا پسندانه عنوان کرد وگفت: یکی از راه های کمک به قشر محروم حضور پررنگ و تقویت و گسترش اردوهای جهادی است و بسیج کارگران و کارخانجات با همت و کمک پایگاه های بسیج کارگری و مدیران عامل شرکت ها در این امر خداپسندانه اقدامات بسیار خوبی انجام داده است.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13