اخبار

1400/04/25
در شهرستان ورامین رخ داد:

راه اندازی کارخانه قند ورامین بعد از ۵ سال

بعد از گذشت ۵ سال از تعطیلی کارخانه قند ورامین این کارخانه با تلاش بسیج کارگران و کارخانجات استان تهران و با حضور مسئولان مجددا راه اندازی شد .

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، کارخانه قند ورامین پس از ۵ سال تعطیلی با پیگیری های بسیج کارگران و کارخانجات استان تهران و امام جمعه موقت شهرستان ورامین و با حرکت جهادی قوه قضائیه مجددا راه اندازی و به چرخه تولید بازگشت.

کارخانه قند ورامین از قدیمی ترین کارخانه ها در تولید محصول قند بوده و در بین مردم کشور شناخته شده است که به دلایلی تعطیل گردیده بود.

در خصوص تعطیلی کارخانه بارها جلساتی برگزار و موضوع توسط بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان در رسانه ملی نیز مطرح شده بود و امام جمعه موقت شهرستان نیز بارها در خصوص تعطیلی این شرکت موضع گیری نموده بودند که نهایتا با ورود دستگاه قضایی با حضور مسئولان راه اندازی شد .

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13