اخبار

1398/12/26
به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان همدان:

راه اندازی خطوط تولید ماسک با تولید 15 هزار عدد ماسک در روز

مقابله با شیوع ویروس کرونا در استان همدان با نگاه جهادی و تفکر انقلابی در حال انجام می باشد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شيوع ويروس كرونا در کشور و لزوم استفاده از ماسک های بهداشتی، بسیج کارگران و کارخانجات استان همدان به همت پایگاه شهید همدانی و همکاری شرکت تولیدی پوشاک دیبا، خط تولید این شرکت را برای تولید ماسک تغییر دادند.
با هماهنگی های به عمل آمده با معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان همدان و اداره صمت استان مجوز های لازم اخذ و با آماده سازی مناسب فضای تولیدی از لحاظ بهداشتی و... تولید ماسک در این مجموعه آغاز گردید.
بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان ملایر نیز با هماهنگی اداره صمت استان در سوله ورزشی شهید احمد رضا احدی ملایر اقدام به راه اندازی خط تولید ماسک نمودند.
شایان ذگر است که در این دو مجموعه روزانه بیش از 15 هزار عدد ماسک تولید و در اختیار مردم قرار می گیرد.
انتهای پیام/

 

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر