اخبار

1397/04/22

حضور مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در جمع هیئت مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور

مسئول سازمان بسیج کارگری کشور با حضور در جمع هیئت مدیره کانون عالی انجمن صنفی کارگران شنونده مشکلات و نارسایی های این قشر شد.
مسئول سازمان بسیج کارگری کشور با حضور در جمع هیئت مدیره کانون عالی انجمن صنفی کارگران شنونده مشکلات و نارسایی های این قشر شد. رعیتی فرد ، مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در این دیدار به همگرایی و هم افزایی بیشتر نقش آفرینان عرصه کار و تولید به ویژه تشکل های کارگری و کارفرمایی تأکید نمودند.ایشان بسیج کارگری را متعلق به همه تشکل های وفادار به نظام دانسته و اظهار داشتند این سازمان آمادگی کامل دارد تا پیشگام حرکت به سوی اقتصاد مقاومتی ودر کنار این تشکل باشد.رعیتی فرد موقعیت کنونی کشور را که عرصه جنگ اقتصادی دشمنان اسلام و انقلاب شده است را بسیار حساس دانسته و لازم است با تأسی به رهنمودهای مقام معظم رهبری با وحدت و همدلی از این پیچ تاریخی نیز عبور نمایند.
عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13