اخبار

1397/12/25
در دبیرستان صادق استان یزد رخ داد

حضور مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در دبیرستان صادق

محمد حسین ریاحی گفت : برای اینکه شما دانش آموزان عزیز بتوانید در آینده فردی موفق در حوزه کاری شوید باید علاوه بر تحصیل ، یک نوع حرفه را هم فرا گیرید

به گزارش خبرنگار استان یزد ، در راستای ترویج فرهنگ کار و تولید ، محمد حسین ریاحی مدیرکل  تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان یزد و هیئت همراه در دبیرستان پسرانه صادق حضور یافتند و مطالبی را در خصوص کار آفرینی و حمایت از کالای ایرانی به سمع و نظر دانش آموزان آن دبیرستان رساندند  .

 

در حاشیه برگزاری نماز جماعت در مدرسه ، محمد حسین ریاحی دقایقی در مورد کارآفرینی برای دانش آموزان صحبت کرد و گفت : برای اینکه شما دانش آموزان عزیز بتوانید در آینده فردی موفق در حوزه کاری شوید باید علاوه بر تحصیل ، یک نوع حرفه را هم فرا گیرید زیرا علم به تنهایی برای آینده شغلی کافی نیست و در کنار آن باید بصورت عملی با رشته خود آشنا شوید .

وی در انتها چند سوال در حوزه کار، تعاون و مسائل دینی مطرح کرد و به دانش آموزانی که پاسخ صحیح ارائه کردند با اهدای جوایز ، تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام /

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13