اخبار

1400/01/24

جلسه هم اندیشی نخبگان کار و تولید

به منظور تحقق فرامین مقام معظم رهبری، در راستای حمایت و پشتیبانی از تولید، جلسه هم اندیشی نخبگان کار و تولید با حضور فعالین اقتصادی،مدیران عامل کارخانجات و نخبگان جامعه کار و تولید برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به منظور تحقق فرامین مقام معظم رهبری، در راستای حمایت و پشتیبانی از تولید، جلسه هم اندیشی نخبگان کار و تولید با حضور فعالین اقتصادی،مدیران عامل کارخانجات و نخبگان جامعه کار و تولید در سالن همایش شهید ابومهدی المهندس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور برگزار گردید.

سردار رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: ما در حوزه های مختلفی همچون انرژی در سطح منطقه جایگاه نخست را داریم و این موضوع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با اشاره به شعار سال افزود: مقام معظم رهبری امام خامنه ای مد ظله العالی در سخنرانی آغازین سال 1400شعار این سال را تولید، پشتیبانی ها و مانع زذایی ها نام گذاری فرمودند که ما در هر کدام از بخش های آن باید بیشتر از قبل تلاش کنیم تا با پشتیبانی و مانع زدایی از مسیر تولید در این جنگ اقتصادی همچون سال های گذشته سربلند خارج شویم.

صاحب نظران و نخبگان جامعه کار و تولید نظرات خود را جهت تحقق شعار سال و به منظور رفع موانع تولید، بهبود وضعیت اقتصادی کشور و معیشت مردم ارائه و به تبادل نظر پرداختند.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر