اخبار

1398/06/14
در استان اصفهان رخ داد:

توزیع بسته های لوازم التحریر بین دانش آموزان

جواد کاظم زاده: توزیع بسته های کمک آموزشی بین دانش آموزان شروع و تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با بازگشایی مدارس و با توجه به شرایط اقتصادی قشر ضعیف جامعه و قیمت بالای لوازم التحریر، نیاز به خدمت رسانی و پشتیبانی از دانش آموزان، پایگاه بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان فلاورجان استان اصفهان را برآن داشت تا با تهیه بسته های لوازم التحریر ایرانی نقشی کوچکی در راستای کمک به رونق تولید و حمایت از هموطنان آسیب پذیر خود داشته باشند.

 جواد کاظم زاده فرمانده حوزه بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان فلاورجان در این زمینه گفت: با توجه به اینکه شرایط اقتصادی کشورمناسب نمی باشد و توجه به بحث آموزش و تربیت باید سرلوحه کار همه مردم قرار گیرد، به همت مدیران و فرماندهان محترم پایگاه های کارخانجات بسته های کمک آموزشی تهیه و تا پایان شهریور میان دانش آموزان توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13