اخبار

1399/03/17
به همت بسیج کارگران و کارخانجات شهرک صنعتی ماهدشت کرج:

تهیه و توزیع 400 بسته معیشتی برای همدلی

شهرک صنعتی ماهدشت کرج به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان اقدام به تهیه 400 بسته معیشتی نموده و آنرا بین نیازمندان و آسیب دیدگان از شیوع ویروس کرونا توزیع کردند.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، شهرک صنعتی ماهدشت کرج به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان اقدام به تهیه 400 بسته معیشتی نموده و آنرا بین نیازمندان و آسیب دیدگان از شیوع ویروس کرونا توزیع کردند.

مدیرعامل و اعضاء هیات مدیره شهرک صنعتی ماهدشت کرج با همکاری سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان البرز تعدا 400 بسته معیشتی تهیه و بین خانواده های نیازمند آن منطقه توزیع نمودند.

مهندس نیکنژادی مدیرعامل شهرک صنعتی ماهدشت گفت: ان شالله بتوانیم این کار خداپسندانه را ادامه داده و این اقلام را به دست نیازمندان واقعی برسانیم .

وی افزود: می بایست همه ی مسئولین و دست اندرکاران و با کمک مردم و خیرین طرح های محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال پایدار را در کشور گسترش و با برنامه ریزی های دقیق اجرا کنیم ، تا خانواده های آسیب دیده ، مخصوصا در ایام پسا کرونا را توانمند سازیم.

نیکنژادی خاطر نشان کرد: امر رهبری در خصوص توصیه به کمک مومنانه، باعث عزم ملی ، جهادی ملت و مسئولین شد تا دوباره سیل محبت ، مواسات و همدلی مردم مجدد همچون سال های گذشته شکل بگیرد و در سراسر میهن عزیزمان جاری شود.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر