اخبار

1397/12/23
اختتامیه طرح " ایران یار " – استان کردستان

تقویت تولید ملی منجر به شکوفایی اقتصاد و بالا رفتن عزت کشور می شود

همراهی مردم در خرید کالا های ایرانی و تبلیغ و تشویق دیگران برای خرید کالای ایرانی مانع سلطه پذیری بیگانگان بر کشور ما می شود

به گزارش خبرنگار بسیج کارگری استان کردستان ، مراسم اختتامیه طرح ملی " ایران یار " در سالن همایش های شرکت مخابرات استان و با حضور مسئول بسیج کارگری ، فرمانده حوزه های کارگری و دانش آموزی و تعدادی از دانش آموزان برگزار گردید .

حبیب الله کاووسی مسئول سازمان بسیج کارگری استان ضمن ابراز خرسندی از استقبال دانش آموزان از طرح ایرانیار از همکاری سازمان بسیج دانش آموزی در اجرا و انجام طرح ، تقدیر و تشکر کردند و فرمودند : تقویت تولید ملی ، سوق دادن مصرف کنندگان به تولید محصولات وطنی و تغییر ذائقه مصرف کنندگان به خرید محصولات ملی ،تبلیغ محصولات تولیدی استان و همچنین آشنایی دانش آموزان با فرآیند تولید کالا از اهداف این طرح بود که به خوبی و با موفقیت انجام شد .

جانشین ستاد تخصصی بسیج ضمن تقدیر و تشکر از اجرای چنین برنامه ای ، تبدیل این برنامه به یک برنامه اعتلا بخش در قشر بسیج را خواستار شد و افزود : مشکل اقتصادی کشور ما ضعف در نظارت ها و مدیریت هاست و با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب که استقلال اقتصادی مانع سلطه پذیری بیگانگان بر کشور ما می شود که این کار نیازمند همکاری و همراهی مردم در خرید کالا های ایرانی و تبلیغ و تشویق دیگران برای خرید کالای ایرانی می باشد .

 وی در ادامه تشریح کرد : یکی از راه های عدم ورود کالای خارجی خرید نکردن و استقبال نکردن از اجناس خارجی است که در تقویت تولید ملی بسیار موثر است ، اگر بخواهیم در مقابل دشمن ایستادگی کنیم باید کالای خارجی را تحریم کنیم و خرید نکنیم و کالای ایرانی را بخریم و از تولید ملی که حاصل کار و زحمت کارگران عزیز کشورمان هست استفاده کنیم که منجر به حمایت از تولید ملی و باعث شکوفایی اقتصادی و عزت ملی میگردد .

در پایان برنامه به 40 نفر از برترین های جشنواره " ایران یار " که آثار فرهنگی آنها در خصوص حمایت از کالای ایرانی و مصرف کالای ایرانی بود هدایایی اهدا گردید و مورد تشویق قرار گرفتند .

انتهای پیام /

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13