اخبار

1398/09/06
طرح "ایران یار"

برگزاری طرح "ایران یار" در کارخانجات استان همدان

همزمان با هفته بسیج، طرح "ایران یار" در کارخانجات استان همدان برگزار شد.

به گزارش خبر نگارسازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با هفته بسیج، دانش آموزان دختر و پسر متوسطه همدانی از تولبدات داخلی کارخانجات این استان بازدید به عمل آوردند.

در این طرح که به همت بسیج کارگری و بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه همدان برگزار می شود، ترویج فرهنگ حمایت از تولیدات داخلی صورت می گیرد به گونه ای که دانش آموزان از نزدیک با ظرفیت و توانمندی کارخانجات و زحمات کارگران آشنا و در محیط پیرامونی خود به تبلیغ حمایت از تولیدات داخلی خود می پردازند.

این طرح شامل سه مرحله بوده که در مرحله نخست دانش آموزان از خطوط توليد کارخانه ها بازديد مي کنند ، در مرحله دوم کارفرمايان با حضور در مدارس به تشريح فعاليت هاي توليدي خود مي پردازند و در مرحله سوم مسابقه فرهنگی هنری از جمله: روزنامه دیواری، عکس و عکس نوشته، نقاشی،کاریکاتور و متن ادبی، داستان، شعر ، دلنوشته و... بین دانش آموزان ایران اسلامی در مقاطع مختلف برگزار می شود. و از دانش آموزان برگزیده در مسابقات تقدیر به عمل می آید .

انتهای پیام/

 

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13