اخبار

1399/02/04
در راستای طرح شهید کریمی توسط بسیج کارگران و کارخانجات ملایر انجام گرفت:

بازدید و بررسی مشکلات کارخانه قند ملایر

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه ناحیه ملایر با حضور در کارخانه قند ملایر از نزدیک با مشکلات این واحد تولیدی آشنا شدند.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، طرح شهید کریمی در سازمان بسیج کارگران و کارخانجات  و در استان ها در حال اجرا می باشد، این طرح به عنوان طرح رفع موانع تولید در کارخانجات و شرکت ها به جهت جلوگیری از تعطیلی واحد های تولیدی با همکاری ستاد رفع موانع تولید در حال اجرا می باشد.

به همین منظور مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه ناحیه ملایر در کارخانه قند شهرک صنعتی سامن با خیراللهی مدیر عامل کارخانه دیدار و تشکیل جلسه داده و به بررسی مشکلات کارخانه پرداختند.

خیراللهی مدیر عامل کارخانه قند شهرک صنعتی سامن مشکل اصلی این واحد تولیدی را عدم کافی بودن عرضۀ مواد اولیه دانستند و اظهار امیدواری کردند که با پیگیری های بسیج کارگران و کارخانجات این موضوع نیز مرتفع گردد.

شایان ذکر است کارخانه قند ملایر برای رزمایش کمک های مؤمنانه بسیج تعداد ۹۰۰ بستۀ ۹۰۰ گرمی قند و شکر اهداء نمودند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13