اخبار

1398/12/27
شیفت ایثار و تولید ماسک در همدان:

بازدید مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان همدان از شرکت پوریا بافت غرب

مدیر شرکت پوریا بافت غرب عنوان کرد: با برگزاری شیفت ایثار توانسته ایم روزانه 30هزار عدد ماسک را تولید کنیم

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان همدان از شرکت پوریا بافت غرب که این روزها تولیدات خود را در راستای کمک به مقابله با ویروس کرونا به تولید ماسک تغییر داده است بازدید به عمل آورد.

سرهنگ برات زاده ضمن تقدیر از همت و روحیه جهادی مدیر و کارگران این شرکت برای راه اندازی خط تولید ماسک که با دشواری های زیادی نیز همراه بوده است در جریان تولید این شرکت قرار گرفت.

 در این بازدید که قمری مسئول حوزه کارگران و کارخانجات شهرستان کبودراهنگ نیز حضورداشت، حمیدی مدیر این شرکت عنوان نمود: روزانه به همت کارگران عزیز و با روحیه جهادی و برگزاری شیفت ایثار توانسته ایم بحمدلله 30هزار عدد ماسک زیر نظر معاونت غذا و دارو تولید و با برنامه سازمان صمت توزیع نماییم.

 ایشان اظهار کرد: به دنبال خرید دستگاه اتوماتیک تولید ماسک از یک کارخانه اصفهانی هستیم تا انشاالله بتوانیم کار را با قدرت بیشتری پیش ببریم و در این خصوص از ادارات و مسئولان تقاضای همکاری بیشتری داریم.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر