اخبار

1398/12/27
به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی:

بازدید امام جمعه تبریز از شیفت ایثار کارگران بسیجی در شرکت سرم سازی شهید قاضی

اقدام جهادی کارگران بسیجی شرکت سرم سازی شهید قاضی در برگزاری شیفت ایثار برای تولید هر چه بیشتر محصولات پزشکی در این شرایط بدون دریافت اضافه کاری و یا پاداش نمونه ای از فداکاری است.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و افزایش نیاز به سرم و فرآورده های تزریقی در مراکز درمانی و بهداشتی در کشور، و بمنظورافزایش تولید ورفع نیازمندی موجود، شیفت ایثار در شرکت سرم سازی شهید قاضی تبریز برگزار گردیده است.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم امام جمعه تبریزدر بازدید از شیفت ایثار سرم سازی شهید قاضی گفت: فعالیت سه شیفت این شرکت در کنار وظیفه ذاتی آن که تولید سرم و مشتقات تزریقی است، در راستای مسئولیت خود اقدام به راه اندازی شیفت ایثار نموده که اقدامی جهادی و قابل تحسین است.

آل هاشم نقش مجموعه های تولیدی دارویی و مواد ضدعفونی کننده را در مبارزه با کرونا ویروس بسیار مهم دانست و تاکید کرد: مردم توصیه های وزارت بهداشت را جدی بگیرند و از تردد و حضور در مکان های پر جمعیت به شدت اجتناب کنند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به حجم تولید ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده در کشور افزودند: اگر درمدیریت شبکه توزیع دقت شود و دست محتکرین و سودجویان قطع شود مردم در تهیه این اقلام دچار مشکل نخواهند شد، و خواستار برخورد قوه قضاییه با افراد فرصت طلبی شدند که سلامت مردم و جامعه را هدف گرفته اند.

ایشان در آخر افزودند: با مجاهدتی که کادر پزشکی و درمانی بیمارستان ها انجام می دهند و با توجه مضاعف مردم برای رعایت بهداشت فردی و محیط و مهمتر از آن، توکل بر خدا، ویروس کرونا را شکست خواهیم داد.

گفتنی است شرکت سرم سازی شهید قاضی به عنوان بزرگترین شرکت در کشور، بیش از 60 درصد نیازمندی های کل کشور را تامین می نمایند و برای جلوگیری از کمبود محصول در بازار کارگران بسیجی شرکت بصورت ایثارگرانه به کار و تولید در قالب شیفت ایثار مشغول هستند.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر