اخبار

1400/06/02
در استان خراسان شمالی رخ داد:

اعزام گروه های جهادی بسیج کارگران و کارخانجات به مناطق محروم استان

گروه های جهادی بسیج کارگران و کارخانجات استان خراسان شمالی به مناطق محروم این استان اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، گروه های جهادی بسیج کارگران و کارخانجات استان خراسان شمالی به منظور تعمیر و بازسازی منازل و فعالیت های عمرانی به مناطق محروم این استان اعزام شدند.

 

در این اردو که با مشارکت گروههای جهادی بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان شیروان برگزار شد تعداد5 گروه جهادی از کارگران و دیگر متخصصان حوزه ساختمان مشارکت داشته و منازل محرومان در پیرامون شهر و روستاهای کم برخوردار شهرستان شیروان را تعمیر و یا بازسازی نمودند.

 در این اردوی که 10 روز به طول انجامید ، 35 نفر از بسیجیان انجمن صنفی کارگران به فعالیت و کارجهادی با همکاری و راهبری حوزه بسیج کارگران شیروان پرداختند و توانستند چند منزل را بازسازی و یا از نو بسازند.

 در پایان از این گروههای جهادی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13