اخبار

1399/12/14

ارسال بسته‌ های معیشتی به منطقه زلزله زده سی‌سخت

آماده سازی 2500 کارتن اقلام غذایی و برنج جهت ارسال به منطقه زلزله زده سی سخت به همت بسیج کارگران و کارخانجات تهران بزرگ.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با تلاش ایثارگرانه و شبانه روزی گروه جهادی حوزه بسیج 501 نبی اکرم(ص) گروه صنعتی ایران خودرو، تعداد 2500 کارتن اقلام غذایی و برنج آماده سازی و به منطقه زلزله زده سی سخت ارسال گردید .

در فاز نخست این اقدام ۲۵۰۰ بسته معیشتی حاوی مواد خوراکی از طریق ناوگان شرکت امداد خودرو ایران به منطقه مذکور ارسال کرد تا در این برهه حساس همزمانی بیماری کرونا و خرابی ناشی از زلزله، مرهمی بر دردها و رنج‌های این هموطنان باشد.
این مراسم که با حضور مدیران عامل ایساکو و امدادخودرو ایران و مسوولان سازمان بسیج کارگران و کارخانجات و جمعی از مدیران گروه صنعتی ایران‌خودرو برگزار شد، در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی و لبیک به فرموده مقام معظم رهبری برای توزیع کمک‌های مومنانه به اقشار کم‌برخوردار، بسته‌هایی شامل برنج، ماکارونی، چای، قند، شکر، رب، سویا، حبوبات و روغن را به شهر کوهپایه‌ای و زلزله‌زده سی‌سخت روانه کرد.
انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر