اخبار

1398/02/22
فرمانده سپاه البرز:

ارزش تولید ملی را به گفتمان و باور عمومی تبدیل کنیم

سردار مولایی: ما باید به یک بازنگری جدی در نوع فرهنگ حاکم بر رفتارهای اقتصادی مردم برسیم و با برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت ضرورت و ارزش تولید ملی را به گفتمان و باور عمومی تبدیل کنیم.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز به مناسبت هفته کارگر، ضمن تبریک هفته کار و کارگر و روز بسیحج کارگری، نکاتی را در خصوص شعار سال "رونق تولید" مطرح نمودند.

فرمانده سپاه البرز گفت: با توجه به اینکه اقتصاد مقاومتی چشم‌اندازی کلان در جریان اقتصاد ایران اسلامی است با اشاره به نقش سپاه و بسیج در عرصه های مختلف نسبت به آرمان های امام راحل و انقلاب و رهبر معظم انقلاب اسلامی به شعار سال 98 "رونق تولید" اشاره و به نقش بسیج در این رابطه تاکید کردند.

سردار مولایی در خصوص تقویت فرهنگ تولید اظهار داشت: ما باید به یک بازنگری جدی در نوع فرهنگ حاکم بر رفتارهای اقتصادی مردم برسیم و با برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت ضرورت و ارزش تولید ملی را به گفتمان و باور عمومی تبدیل کنیم.

ایشان با اشاره به نقش بسیج در تحقق این شعار به هم افزایی بیشتر اقشار بسیج در عرصه های مختلف اشاره و با تاکید به نقش بسیج در ایجاد کارآفرینی و اشتغال با طرح ها و برنامه های مختلف در این خصوص اشاره کردند: که انشاالله به زودی کارگروهی در استان در این خصوص ایجاد خواهد شد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13