اخبار

1399/01/12
به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان لرستان:

احیای دوباره واحد تولیدی مواد ضدعفونی کننده حکیم پس از دو سال تعطیلی

شروع به کار واحد تولیدی حکیم بعد از دو سال تعطیلی به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان لرستان این بار با تولید مواد ضدعفونی کننده.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، واحد تولیدی مواد ضدعفونی کننده حکیم با حضور نماینده ولی فقیه وامام جمعه شهرستان خرم آباد، اساتید و نخبگان دانشگاه در محل شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد مجددا افتتاح گردید.
این واحد تولیدی از دو سال پیش به دلایل عدم تأمین مواد اولیه و واردات بی رویه عملا راکد و تعطیل بوده و هیچ تولیدی نداشته است.
با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم استفاده بیشتر از مواد ضدعفونی کننده، بسیج کارگران و کارخانجات استان لرستان با پیگیری و هماهنگی با نهاد های مختلف اقدام به احیای واحد تولیدی حکیم نمودند.
شایان ذکر است واحد تولیدی حکیم که پدالکلی وآب مقطر  تولید می کرده بیش از 2 سال است که راکد وتعطیل گردیده که با همت وهم افزایی بسیج کارگران و کارخانجات وپیگری های لازم، خط تولید این واحد به مواد ضد عفونی کننده با برند رژمس تغییر یافته است.
 این واحد تولیدی قادر است روزانه تا سقف 8 هزار لیتر تولید داشته باشد.
انتهای پیام/

 

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر