اخبار

1395/09/30
شمخانی در پیام تبریک خودکفایی تولید گندم:

اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در اقتصاد کشور تحرک ایجاد می کند

دبیر شورای عالی امنیت ملی ضمن تبریک خودکفایی کشور در تولید گندم، اظهار داشت: اجرای دقیق وهوشمندانه سیاستهای اقتصاد مقاومتی می تواند تحرک مورد نیاز در اقتصاد کشور را ایجاد کند.

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی با صدور پیامی خطاب به محمودحجتی وزیر جهاد کشاورزی خودکفایی کشور در بخش تولید محصول استراتژیک گندم را به وی و کشاورزان سخت کوش کشور تبریک گفت.

علی شمخانی در این پیام با اشاره به نقش بی بدیل گندم در امنیت غذایی کشور خاطر نشان ساخت:علیرغم محدودیت در منابع آبی و تنگناهای دولت محترم در تامین اعتبارات ضروری، گام موفق بخش کشاورزی کشور در نیل به خودکفایی در تولید گندم ،نماد روشنی از اثربخشی سیاستهای اقتصاد مقاومتی است.

وی ضرورت الگوگیری سایر حوزه های تولیدی  کشور از روشهای برنامه ریزی و راهبردهای مدیریتی بخش کشاورزی را مورد تاکید قرارداد و اظهار داشت: بی تردید اجرای دقیق وهوشمندانه سیاستهای اقتصاد مقاومتی می تواند تحرک مورد نیاز در اقتصاد کشور را در سایه بهره گیری درست و هدفمند از منابع ملی فراهم آورده ورونق و گشایش معیشتی را برای آحاد مردم به ارمغان آورد.

 

منبع خبر/ مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13