اخبار

2019/10/03
رعیتی فرد:

آمادگی کامل رده های بسیج کارگران و کارخانجات کشور برای تعامل و هم افزایی با دولت

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: این سازمان آمادگی کامل برای تعامل و هم افزایی با دولت و تحقق شعار سال را دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور،صبح امروز دوره توانمند سازی مسئولین و فرماندهان رده های بسیج کارگران و کارخانجات کشور در مشهد مقدس آغاز شد.

 این دوره با حضور فرماندهان حوزه ها و مسئولین بسیج کارگران و کارخانجات استان ها ، حاتم شاکرمی معاون روابط کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی،سردار غلامی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین،دکتر عالی  معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل سازمان ایدرو، مهندس زالی دبیر کارگروه ملی رفع موانع تولید کشور برگزار شد.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: هدف از برگزاری این دوره، توانمندسازی مسئولین و فرماندهان رده های بسیج کارگران و کارخانجات کشور در افزایش تعامل با سازمان ها،ادارات و نهادهای مختلف برای رفع موانع تولید و اجرای برنامه های بسیج در حوزه های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی بیان کرد.

رعیتی فرد ضمن تشکر از تلاش های مسئولین رده های این سازمان در کمک به رفع موانع تولید کارخانجات و مراکز کار و تولید گفت: این سازمان آمادگی کامل برای تعامل و هم افزایی با دولت و تحقق شعار سال را دارد.

وی گفت: تشریح و تبیین طرح اعتلای سازمان بسیج کارگران و کارخانجات با محتوای حمایت از تولید ملی از دیگر اهداف این دوره توانمندسازی می باشد.

همچنین در پایان مراسم از خانواده شهید مدافع حرم "سید جواد حسن زاده"تجلیل و تقدیر شد.