اخبار

1400/06/22
مردم هیچ نگرانی نداشته باشند:

آمادگی سپاه برای واکسیناسیون شبانه‌روزی در کشور

سردار رعیتی فرد گفت: تمامی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سپاه پاسداران در اختیار کادر درمان به‌منظور انجام فرآیند واکسیناسیون قرارگرفته و سپاه این آمادگی را دارد در صورت تأمین واکسن، شبانه‌روزی فرآیند واکسیناسیون را انجام دهد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور،  سردار علی حسین رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به همراه فرمانده سپاه قدس گیلان از روند واکسیناسیون در مسجد سرخبنده و بانک صادرات رشت بازدید به عمل‌آورده و از چگونگی روند واکسیناسیون در این محل آگاه شد.

سردار رعیتی فرد در حاشیه این بازدید در گفت‌‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه هدف از اجرای طرح شهید سلیمانی کنترل شیوع کرونا در کشور است، اظهار کرد: طرح شهید سلیمانی با دستور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از روزهای اولیه شیوع کرونا در کشور آغاز و تاکنون و باهدف کنترل این ویروس در حال اجرا است.

رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با اشاره به آمادگی سپاه پاسداران در تزریق شبانه‌روزی واکسن در کشور گفت: تمامی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سپاه پاسداران در اختیار کادر درمان به‌منظور انجام فرآیند واکسیناسیون قرارگرفته و سپاه این آمادگی را دارد در صورت تأمین واکسن شبانه‌روزی فرآیند واکسیناسیون را انجام دهد.

وی با ابراز امیدواری از تسریع روند واکسیناسیون در کشور بیان کرد: با قول وزیر بهداشت امیدواریم تا آبان ماه بیش از ۱۰۰ میلیون دوز واکسن وارد کشور شود که در صورت تحقق این امر روند واکسیناسیون در کشور با سرعت انجام‌گرفته و مردم واکسینه می‌شوند.

سردار رعیتی فرد افزود: طرح شهید سلیمانی در قالب کمک‌های مؤمنانه، غربالگری و پیش‌گیری اجرا و اکنون نوبت به واکسیناسیون رسیده و این امر در کشور به بهترین نحو در حال انجام است.

ایشان روند اجرای طرح شهید سلیمانی در گیلان را خوب دانست و تصریح کرد: با بررسی‌های صورت گرفته کمبود واکسن در گیلان وجود دارد که این امر منجر به‌کندی روند واکسیناسیون در گیلان شده است لذا بسیار امیدوارم وزارت بهداشت واکسن کافی به گیلان اختصاص دهد.

فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه کادر درمان در گیلان یادآور مجاهدت‌های دوران دفاع مقدس بوده است، اظهار کرد: کادر درمان در روزهای کرونایی با مجاهدت‌های خود از خانواده و سلامتی خود گذشته و به بیماران کرونایی خدمات ارائه می‌کنند و حتی در این راه شهدای بسیاری را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.

سردار محمد عبدالله پور با اشاره به روند اجرای طرح شهید سلیمانی در گیلان گفت: طرح شهید سلیمانی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان و سپاه قدس گیلان در این استان در حال انجام بوده و روند واکسیناسیون به بهترین نحو در این استان در حال اجرا است.

وی نقش گروه‌های جهادی و بسیج را درروند واکسیناسیون در گیلان مؤثر دانست و افزود: با تلاش‌های پیگیری شده سپاه قدس گیلان پایگاه‌های واکسیناسیون را تشکیل و سپاه گیلان این آمادگی را دارد که روزانه ۷۰ هزار واکسن را به مردم تزریق کند.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13