غربالگری 15 هزار کارگر توسط بسیجیان

1399/04/10

سرهنگ طیران مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان البرز: برای باز گشایی کارخانجات بسیجیان هر کارخانه اقدام به غربالگری تمامی پرسنل کارخانه خود کردند.

سرهنگ طیران شرايط حاضر را نوعي نبرد در صحنه جنگ اقتصادي دانست و افزود: شرايط امروز، شرايط نبرد در صحنه جنگ اقتصادي است و اكنون بيش از چهل سال است كه در جنگ اقتصادي قرار داريم.

امنیت بازار را در دوران کرونا مدیون مجاهدات کارگران انقلابی هستیم

1399/03/08

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و به نقل از جوان آنلاین، در بحث کرونا، با اینکه بیشترین صدمه به جامعه کارگری کشور وارد شد، اما باز هم آنان با تلاش بی‌وقفه در روشن نگه داشتن موتور تولید کشور نشان دادند، چرخ اقتصاد به همت آن‌ها می‌چرخد و بعد از آن، با کمک‌های مؤمنانه خود در رزمایش همدلی و مواسات همکاران روزمزد و آسیب دیده از کرونا را تنها نگذاشتند.

کمک ۴۸۰ میلیون ریالی به کارگران آسیب دیده از کرونا

1399/02/07

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، ۴۸۰ میلیون ریال جهت کمک به کارگران آسیب دیده از ویروس کرونا توسط بسیج کارگران و کارخانجات استان بوشهر جمع آوری شده است.

سرهنگ علی رضا محمدی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان بوشهر اظهار کرد: این کمک ها در راستای لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی و در راستای اجرای مطلوب رزمایش سراسری مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه توسط واحدهای کارگری جمع آوری شده است.

بازگشت دوباره شرکت دیاموند به چرخه تولید محلول ضدعفونی کننده بر پایه الکل

1399/02/03

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و لزوم تأمین مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی، با پیگیری های بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی، مشکلات گمرگی شرکت دیاموند در ترخیص قسمتی از مواد اولیه برای تولید مرتفع گردید.

تولید روزانه 3 هزار لیتر الکل به همت کارگران بسیجی استان کرمان

1399/01/27

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و لزوم رعایت نکات بهداشتی، کارگران بسیجی کارخانجات استان کرمان به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان در قالب گروه های جهادی اقدامات متعددی از قبیل تولید و توزیع ماسک و ... را انجام دادند.

تهیه و توزیع 5 هزار مکمل تقویت سیستم ایمنی بدن

1399/01/27

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور کارگران بسیجی استان گلستان در قالب گروه های جهادی اقدام به تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و مکمل های تقویتی نمودند.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان گلستان گفت: بعد از شایع شدن ویروس کرونا و نیاز کشور به همکاری همه سطوح خدماتی 63 گروه جهادی 5 نفره رادر سطح کارخانجات استان و 14 حوزه کارگری و ناحیه استان فعال کردیم.

امیرعلی یعقوبی فر از تولید حدود 10 هزار ماسک خبرداد و افزود: این ماسک های تولیدی در بین کارگران کارخانجات و در بین محله ها و خانواده کارگران توزیع شده است.

برگزاری رزمایش پدافند مقابله با ویروس منحوس کرونا در کارخانجات تهران بزرگ

1399/01/25

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و لزوم رعایت نکات بهداشتی و حفظ سلامت افراد، بسیج کارگران و کارخانجات تهران بزرگ، رزمایش پدافند مقابله با ویروس منحوس کرونا  را در شرکت های تابعه این سازمان آغاز کرد، این رزمایش با شعار (به مدد الهی کرونا را شکست میدهیم) در شرکت لبیات پاک آغاز گردید.

تولید روزانه 2 هزار عدد لباس بیمارستانی

1399/01/24

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، واحد تولیدی پوشاک دیبای همدان در کنار دیگر کارگاه های تولیدی خط تولید خود را به تولید ماسک و لباس بیمارستانی تغییر داد.

این واحد تولیدی روزانه ۲۰۰۰ عدد لباس کادر درمانی با مدیریت معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی همدان تولید و در اختیار این معاونت قرار میدهد. شایان ذکر است علاوه بر البسه این واحد روزانه 15هزار عدد ماسک نیز تولید و با مدیریت بسیج کارگران و کارخانجات سپاه ناحیه همدان و اداره صمت استان در اختیار عموم مردم و ادارات و کارخانجات قرار میدهد.

انتهای پیام/

تولید روزانه 10 هزار بسته ماسک ومواد ضد عفونی کننده

1399/01/18

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، در پی شیوع ویروس منحوس کرونا در جامعه و کمبود ماسک ومواد ضد عفونی کننده، در حرکتی خود جوش رده های این سازمان اقدام به تولید ماسک و مواد ضد عفونی کننده و توزیع آن بین اقشارمختلف مردم نموده اند.

ربیعی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان مرکزی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و کمبود اقلام بهداشتی به ویژه ماسک ، به همت بسیج کارگران و کارخانجات سپاه روح الله و حوزه های تابعه، 6 کارگاه تولید ماسک ومواد ضدعفونی کننده در سطح استان فعال و روزانه بیش از10هزار بسته ماسک ومواد ضد عفونی کننده بین اقشارمختلف مردم توزیع می گردد.

برقراری شیفت ایثار توسط کارگران بسیجی در کارخانه‌ها

1399/01/18

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور،سردار «نعمان غلامی» معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره فعالیت‌های بسیج در مقابله با ویروس کرونا اظهار کرد: امروز وقتی به کلمه «بسیج» می‌رسیم، خاطراتی از حضور بسیجیان در دفاع مقدس، مناطق زلزله زده و سیل‌زده، مبارزه با فلج اطفال و... در ذهن‌ها تداعی می‌شود؛ زیرا در تمام این عرصه‌ها بسیج با عزت و اقتدار برای اجرای فرمان امام و رهبر عزیز، به صحنه آمده و نقش‌آفرینی کرده‌اند.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13