بازدید مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از کارخانه لاستیک بارز و مس شهید باهنر استان کرمان

1398/05/05
بازدید مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از کارخانه لاستیک بارز و مس شهید باهنر استان کرمان

اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون خون شهداست

1398/05/05

علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در سومین یادواره شهدای کارگر استان کرمان که با حضور مسئولان استانی و خانواده معظم شهدای کارگر در کرمان برگزار شد گفت: قدرت و اعتبار ایران اسلامی  مدیون خون‌شهدا و خانواده‌ آنان  و نیز پیروی از ولایت است.

رعیتی فرد افزود: استان کرمان بیش از 5000 شهید والا مقام را تقدیم انقلاب اسلامی کرده که از این بین 1400 تن از این شهدا کارگر بوده اند.

خدمت مخلصانه و کار هوشمندانه نشأت گرفته از تفکر بسیج است

1398/04/18

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانات کشور، محسن شفیعی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان کرمان از مجتمع صنعتی مس شهید باهنر بازدید کرد.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان کرمان در ابتدا از پایگاه مقاوت بسیج این واحد تولیدی بازدید کرد، در این بازدید برادر زارع منصوری فرمانده پایگاه ضمن ارائه گزارش از عملکرد پایگاه، نسبت به تعامل خوب و سازنده بسیج با مدیرعامل این واحد نیز ابزار خرسندی کرد .

حفظ جایگاه معترضین محق، ضروری است

1398/03/07

به گزلرش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار علی مطهری جانشین فرماندهی سپاه ثارالله کرمان در مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید بسیج کارگران و کارخانجات استان اذعان کرد : حضرت علی (ع ) در جایگاه مدیر و مدبر یک حکومت اسلامی حق محقین خود را شبانه بدون حتی کوچکترین چشم داشت به آنان عطا می کرد .

وی ادامه داد : در خطبه ۱۳۱ نهج البلاغه حضرت علی علیه السلام مردمان کوفه را همچون بزغاله هایی میدیدند که در مقابل غرش شیر رمیده و فراری هستند و از اینکه دین را بپدیرند و خاشعانه به آن عمل کنند ترسیده و فراری هستند .

واحد های کوچک از دریافت مواد اولیه در بورس محروم هستند

1398/02/23

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، میثم مداحی یکی از کار آفرینان نمونه استان کرمان، مدیر کارخانه آذران پلاست و مدیر عامل کارخانه خورسند پلاستیک شیده عنوان کرد: علی رغم شرایط اقتصادی موجود حدود ۳ ماه است که واحد تولیدی خورسند پلاستیک شیده راه اندازی شده، این واحد تولیدی در حال حاضر ۴ خط تولیدی دارد و تمامی دستگاه های واحد تولید، ساخت ایران است.

تحت تأثیر تبلیغات جهنمی غرب قرار نگیرید/مشکل ارزاق عمومی مردم متوجه ضعف مدیریتی بعضی از مسئولین است

1398/02/11

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار غلامعلی ابوحمزه، فرمانده سپاه ثارالله استان، در مراسم بزرگداشت روز کارگر و بسیج کارگری در نیروگاه سیکل ترکیبی کرمان در سخنانی با تحلیلی از اوضاع حاکم بر فضای داخلی و خارجی دوره جنگ تحمیلی و بعد از آن تصریح کرد: بعد از عملیات فتح خرمشهر جنگ ما با کل دنیای استکبار شروع شد.

افزایش 10 درصدی تولید زغالسنگ با ابتکار بسیج کارگری

1397/12/25

به گزارش خبرنگار بسیج کارگری استان کرمان ، مهندس سامان مرتاض  مدیر عامل شرکت زغالسنگ کرمان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرکرمان ضمن اشاره به تاریخچه زیان ده این شرکت گفت : پس از سالها توانستیم از شرایط زیان ده خارج و به سود آوری برسبم و پاداش معوقه پایان خدمت بازنشستگان را پس از چند سال بپردازیم .

مهندس مرتاض افزود: پروانه های بهره برداری شرکت زغالسنگ که باطل یا به حالت تعلیق در آمده بود ، هم اکنون فعال و پنج محدوده جدید به محدوده های تحت مالکیت شرکت زغالسنگ درآمده است .

چهارمین جشنواره برترین نوآوری های بسیجیان در استان کرمان

1397/12/16

به گزارش خبرنگار بسیج کارگری استان کرمان ، در این جشنواره مدیر کل کار ، تعاون و رفاه اجتماعی گفت : با توجه به ایفای نقش کارگران در تولید و نقش نوآوری و ابتکار و خلاقیت در کار و کاهش وابستگی و همچنین تولید و بهره وری بیشتر کارگران بسیجی واحد های مختلف صنعتی در بخش خلاقیت و نوآوری فعال شدند تا با ارائه و اجرای طرح ها به هدفی واحد که همانا استقلال و کاهش وابستگی به بیگانگان می باشد برسیم.

رضا اسماعیلی افزود : در اجرای این طرح  جمعی از بسیجیان و حلقه های صالحین کارخانجات شرکت کردند که 30 طرح پس از اراِئه به جشنواره رسید و از بین آنان 3 طرح برگزیده پذیرفته شد.

شکرکارخانه کامیاران تامین می شود

1397/12/08

به گزارش خبرنگار بسیج کارگری استان کرمان : حسین باقری فرمانده بسیج کارگری استان باهمراهی دکتر بیگلری مدیر کل غله استان ومعاون وی در جهت بازدید میدانی از کارخانجات استان و رسیدگی به مشکلات و رفع موانع پیش روی تولید ، از واحد تولیدی کیک وکلوچه کامیاران در شهرک صنعتی شماره یک شهر کرمان بازدید کردند .

خطوط تولید این کارخانه توسط مدیران و مسئولین حاظر مورد بازدید قرار گرفت و در جهت رفع مسائل ومشکلات بخصوص تامین شکر کارخانه مباحثی مطرح شد که قول مساعدت و همکاری جهت پیگیری رفع موانع از طرف مسئولان داده شد.

" ایران یار " ابتکاری که 15 هزار دانش آموز کرمانی را به کارخانه ها فراخواند

1397/12/01

به گزارش خبرنگار بسیج کارگری ، مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر طرح ایران یار در محل کارخانه لاستیک بارز برگزار گردید .

در ابتدای مراسم مهندس مشرفی رییس کارخانه بارز گفت : کار و اشتغال آینده جوانان در گرو حمایت از کالای ایرانی است لذا باید شبانه روزی کار کنیم اگر می خواهیم کشورمان پیشرفته باشد.

وی ادامه داد : آلمان و ژاپن بعد از جنگ جهانی با حداقل مزد وبیشترین ساعت کار به نقطه ای رسیدند که امروز دنیا دربرابر اقتصاد آنها تعظیم می نماید لذا ایران اسلامی هم همانطور که در عرصه دفاعی رشد بی نظیری دادشته ، در اقتصاد هم موفق خواهد شد .

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13