پیروزی خرمشهر نتیجه مقاومت در برابر کل دنیا بر علیه اسلام بود

1398/03/08

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، ویژه برنامه ای با همکاری بنیاد شهید، بسیج ادارات و کارخانجات سپاه ناحیه همدان و بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس استان با حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان آیت الله شعبانی، فرماندهان و مسئولین ادارات استان برگزار شد.

در این برنامه که مقارن با ایام شهادت امیر المومنین علی (ع) بود ،آیت الله شعبانی پیروزی خرمشهر را نتیجه مقاومت در برابر کل دنیا بر علیه اسلام دانستند و به همین جهت الگوی این مقاومت را حضرت علی (ع) که خود اسطوره ی مقاومت می باشد معرفی نمودند.

صدای کارگران باید در جمع مدیران شنیده شود

1398/02/11

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، جمعی از کارگران بسیجی به همراه مدیران کل ادارات و سازمانهای متولی کار ، دبیر احزاب و تشکل های کارگری، به مناسبت هفته کارگر و روز بسیج کارگری با آیت الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان همدان و امام جمعه شهرهمدان دیدار و گفتگو کردند.

 در این دیدار آیت الله شعبانی ضمن تبریک هفته کارگر به کارگران زحمتکش و تجلیل از زحمات آنان  نگاه اسلام به جایگاه و ارزش کار و کوشش را بسیار مهم و رفیع دانستند .

کمک های شرکت غله همدان به سیبل زدگان

1398/01/29

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور، با آغاز شروع بارش باران های سیل آسا در استان های مختلف کشور و گرفتار شدن هموطنان عزیز کشورمان در سیل، مدیران و کارگران  کارخانجات و شرکت های مختلف استان همدان به یاری مردم گرفتار در سیل شتافتند .

در این بین شرکت غله همدان علاوه بر کمک های نقدی و غیر نقدی ، بیش از 9.5 تن آرد و بیش از 64000 عدد گونی خالی برای ایجاد سیل بند به مناطق سیل زده ارسال کرده است ، شایان ذکر است کمک های نقدی و غیر نقدی استان همدان به شهر ها و استان های سیل زده کماکان ادامه دارد . 

انتهای پیام/

توان بالای ایران برای عبور از مشکلات اقتصادی

1397/07/16

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور؛همایش جهادگران عرصه تولید و صنعت استان همدان صبح امروز با حضور فعالان،نخبگان،تولیدکنندگان و همچنین با حضور مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور، فرمانده سپاه استان همدان برگزار شد.
از اهداف این همایش، تحلیل وضعیت کنونی کشور در جنگ اقتصادی،کمک به ایجاد تعامل و هم افزایی بیشتر بین دستگاه های مرتبط با تولید و صنعت استان همدان،آشنایی بیشتر مرتبطین تولید و صنعت استان همدان با ماموریت های بسیج کارگری و همچنین ایجاد زمینه مناسب برای توسعه پایگاه های بسیج کارگری در مراکز کار و تولید که بالای 40 نفر کارگر می باشند اشاره کرد.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13