احیای دوباره واحد تولیدی مواد ضدعفونی کننده حکیم پس از دو سال تعطیلی

1399/01/12

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، واحد تولیدی مواد ضدعفونی کننده حکیم با حضور نماینده ولی فقیه وامام جمعه شهرستان خرم آباد، اساتید و نخبگان دانشگاه در محل شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد مجددا افتتاح گردید.
این واحد تولیدی از دو سال پیش به دلایل عدم تأمین مواد اولیه و واردات بی رویه عملا راکد و تعطیل بوده و هیچ تولیدی نداشته است.
با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم استفاده بیشتر از مواد ضدعفونی کننده، بسیج کارگران و کارخانجات استان لرستان با پیگیری و هماهنگی با نهاد های مختلف اقدام به احیای واحد تولیدی حکیم نمودند.

تغییر خط تولید مواد شوینده به مواد ضدعفونی در شرکت رایش همدان

1398/12/26

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم استفاده از مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده مدیر کارخانه رایش همدان در ااقدامی جهادی خط تولید شرکت را به تولید مواذ ضدعفونی گننده تغییر داد.

توزیع بیش از 8000 بسته حاوی مواد ضد عفونی کننده و ماسک بین مردم

1398/12/19

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه شیوع ویروس کرونا و لزوم مقابله با آن، به همت حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان زرندیه استان مرکزی و با همکاری مدیر عامل شرکت مهر آسا شهرستان زرندیه بیش ازهشت هزاربسته بطری الکل و مواد ضدعفونی کننده و ماسک در بین اقشار مختلف مردم بخصوص مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره ) توزیع گردید.

انتهای پیام/

افزایش تولید مواد ضدعفونی کننده به همت کارگران بسیجی

1398/12/12

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران وکارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور ونیاز ضروری به استفاده ازمواد شوینده وضدعفونی کننده، کارگران بسیجی کارخانجات استان لرستان با روحیه جهادی و صرفه نظر از اضافه کار، دستمزد و پاداش با برپایی شیفت ایثار بصورت سه شیفت مشغول تولید مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی جهت عرضه به هموطنان خود هستند.

برگزاری شیفت ایثار در کارخانه تولید مواد ضدعفونی کننده

1398/12/06

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و استان گیلان و لزوم مقابله با این ویروس، بسیج کارگران و کارخانجات استان گیلان اقدام به تامین مواد ضدعفونی و بهداشتی مورد نیاز مردم شهر رشت می‌کند.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13