توزیع 8000 بسته معیشتی بین نیازمندان

1399/02/25

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مناسبت ماه مبارک رمضان و همزمان با لیالی قدر، رزمایش کمک مومنانه توسط بسیج کارگران و کارخانجات استان مرکزی صورت گرفت.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان و لیالی قدر و لبیک به دستور مقام معظم رهبری در مورد رزمایش کمک مومنانه، مرحله دیگری از توزیع بسته های معیشتی در بین اقشار آسیب دیده انجام شد.

کارگران نقش اساسی در اقتصاد و تولید کشور دارند

1399/02/11

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی امروز در آغاز رزمایش قرارگاه جهادی شهدای صنعت نفت پالایشگاه نفت امام خمینی (ره) شازند ضمن گرامیداشت روز بسیج کارگران و کارخانجات و تقدیر از مجاهدت های کارگران، گفت: کارگران نقش اساسی و تعیین کننده در اقتصاد و تولید کشور دارند و به عنوان موثرترین و کاراترین نیروهای محرکه جامعه محسوب می شوند.

ساخت دومین دستگاه پلیسه زن تولید ماسک در اراک

1399/02/06

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم استفاده بیشتراز اقلام بهداشتی از جمله ماسک، تولیدگران دست به کار شدند و از هر زمان و مکانی برای تولید این کالای بهداشتی و ضروری استفاده کردند.

با توجه به شرایط ویژه تولید ماسک هم از نظر فنی و هم از نظر بهداشتی، تولید آن برای کارگاه ها و مراکزی که تجهیزات آنها کامل نبود، روند تولید را با کندی مواجه ساخته بود تا اینکه کارگران جهادی و بسیجی شرکت ماشین سازی اراک در اقدامی جهادی از سوم فروردین 99 با حضور در شرکت شروع به ساخت دستگاه پیله ( پلیسه ) زنی ماسک نمودند.

برگزاری رزمایش بیوولوژیکی مبارزه با کرونا

1398/12/29

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و لزوم فراگیری آموزش های لازم و راه های مقابله به آن، به همت بسیج کارگران و کارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی رزمایش بیوولوژیکی مبارزه با کرونا با مشارکت دستگاه های اجرایی و گروه های مردمی و جهادی به مدت دو روز در استان مرکزی برگزار گردید.

ربیعی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان مرکزی گفت: در این رزمایش و در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، با هماهنگی اداره بهداشت استان مرکزی حدود هزار خانوار در استان مورد غربالگری کرونا قرار گرفتند.

تولید محلول ضدعفونی کننده در شرکت پتروشیمی شهرستان شازند

1398/12/29

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و لزوم استفاده از مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده، شرکت پتروشیمی شهرستان شازند استان مرکزی در اقدامی جهادی، محلول ضدعفونی کننده تولید و در اختیار مردم و مراکز بهداشتی قرار داد.

مدیر عامل شرکت پتروشیمی شازند گفت: این شرکت در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و مهار ویروس کرونا در کشور، در واحد پژوهش و فناوری، اقدام به ساخت و تولید محلول ضدعفونی کننده و گندزدایی الکلی کرده است.

توزیع بیش از 8000 بسته حاوی مواد ضد عفونی کننده و ماسک بین مردم

1398/12/19

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه شیوع ویروس کرونا و لزوم مقابله با آن، به همت حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان زرندیه استان مرکزی و با همکاری مدیر عامل شرکت مهر آسا شهرستان زرندیه بیش ازهشت هزاربسته بطری الکل و مواد ضدعفونی کننده و ماسک در بین اقشار مختلف مردم بخصوص مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره ) توزیع گردید.

انتهای پیام/

راه اندازی خط تولیدی مواد ضد عفونی کننده در کارخانه رهاورد دارو

1398/12/08

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم افزایش تولیدات مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده توسط کارخانجات، با همت و تلاش مسئولان بسیج کارگران و کارخانجات استان مرکزی و شهرستان ساوه با تعامل و همکاری با مدیر عامل کارخانه رهاورد دارو و اخذ مجوز های لازم، خط تولیدی مواد ضد عفونی کننده در این کارخانه ایجاد و مواد تولیدی در اختیار مردم قرار گرفت.

افزایش تولید ماسک یکبارمصرف به همت کارگران بسیجی

1398/12/08

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم افزایش تولیدات مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده توسط کارخانجات، با همت و تلاش مسئولان بسیج کارگران و کارخانجات استان مرکزی مبنی بر رفع مشکلات کارخانه الهام طب و با پیگیری های مکرر، برخی از مشکلات این کارخانه مرتفع گردید و کارگران بسیجی با روحیه ای جهادگرانه و تلاش مضاعف با یاری و همکاری مدیران کارخانه سبب افزایش میزان تولید ماسک در این کارخانه شدند.

مسئول بسیج کارگران وکارخانجات استان مرکزی گفت: با تلاش بسیجیان در حال پیگیری برای افزایش تولید در واحد تولیدی الهام طب در زرندیه هستیم.

برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در استان مرکزی

1398/08/13

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، رزمایش پدافند غیر عامل و مدیریت بحران، اطفاء و امداد و نجات با صنایع همجوار در محل شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند با حضور تیم های امدادی از شرکت های پتروشیمی، نیروگاه و سازمان آتش نشانی و امداد و نجات شهر اراک و هلال احمر شهر شازندو با همکاری سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی و پایگاه بسیج شهید رجایی پلایشگاه امام خمینی (ره) برگزار گردید.

هدف از برگزاری این رزمایش ایجاد آمادگی بیشتر بین نیروهای خدمات رسان و هماهنگی بیشتر دستگاه های پشتیبان در زمان بروز حادثه و خطر اعلام گردید.

حضور مهندسین و کارگران بسیجی هپکو اراک در شهر های سیل زده

1398/05/15

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، جهادگران پایگاه بسیج شهدای کارخانه هپکو اراک در قالب گروه جهادی مسئولیت نصب سازه‌های فلزی، مربوط به احداث خانه‌های آسیب دیدگان از بارش‌های فروردین امسال را بر عهده گرفتند.

این گروه متشکل از مهندسین و کارگران بسیجی کارخانه هپکو اراک است که در راستای اجرای طرح جهاد همبستگی ملی و خدمت‌رسانی به سیل زدگان شهر های مختلف کشور، عملیات نصب سازه‌های فلزی واحدهای مسکونی را انجام می‌دهند.

گروه جهادی پایگاه بسیج شهدای هپکو فعالیت خود را از اول هفته جاری شروع و هم‌اکنون مشغول نصب سازه‌ها هستند.

انتهای پیام/

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13