رهبر انقلاب: جنگی رخ نخواهد داد/ مذاکره سمّ است؛ گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است

1398/02/24

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور،حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام با تأکید بر ضرورت تقوای مسئولان بویژه در «رسیدگی به امور مردم، رعایت بیت المال و اجتناب از اشرافیت» به بیان وظایف اساسی مسئولان سه قوه برای حل مشکلات اقتصادی و رونق تولید پرداختند و با اشاره به اقدامات خبیثانه امریکا برای «تغییر محاسبات و تسلیم شدن مسئولان» و نیز «فاصله گرفتن مردم از نظام» افزودند: گزینه قطعی ملت ایران در مواجهه با دشمن، مقاومت در همه زمینه هاست، چرا که مذاکره با دولت کنونی امریکا سمّ مضاعف است، البته جنگی نخواهد شد بلکه

آقای ترامپ هرگز ایران را تهدید نکن/ مخالفت راهپیمایان با تکرار هر نوع مذاکره با شیطان

1397/08/13

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، مردم، دانشجویان و دانش آموزان انقلابی و عاشورایی ایران اسلامی صبح امروز ( یکشنبه 13 آبان 97) با حضور حماسی و گسترده خود در راهپیمایی روز ملـی مبـارزه با اسـتکبار یک بار دیگر انزجار و نفرت خود را از مستکبران جهان به خصوص از شیطان بزرگ نشان دادند.

هیچ آدم عاقلی با فرمول آمریکایی مذاکره نمی کند/آنها به راحتی زیر وعده هایشان می زنند

1397/05/23
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار هزاران نفر از قشرهای مردم از استانهای مختلف در سخنان مهمی درباره اوضاع اقتصادی و معیشتی، شرارتهای امریکا و پیشنهاد مذاکره و نیز ضرورت وحدت عمومی مردم و مسئولان خاطرنشان کردند: مشکلات اقتصادی و راه‌حلهای آن معلوم است، هیچ بن بستی در کشور وجود ندارد و مسئولان در هر سه قوه باید با تلاش، کار مشترک و استفاده از نظرات کارشناسان، مشکلات و فشارها را از دوش مردم بردارند.

برای تامین آب مردم میگویند باید با آمریکا مذاکره کنیم/آب را خدا میدهد، نان را خدا میدهد

1394/04/07

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج کارگری کشور،نشست بصیرتی حوزه امام محمد باقر (ع) با موضوعات وجدان کاری و همچنین روشنگری در خصوص مسائل روز کشور برگزار شد.
این نشست با حضور مدیر عامل شرکت چاپ سپه و کارکنان و بسیجیان این شرکت برگزار شد که در ابتداحجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه حوزه امام محمد باقر(ع) در خصوص ارزش کار و وجدان کاری مطالبی بیان کرد.

آمریکا با تمدن ما مشکل دارد نه باسانتریفیوژهای ما/ در جنگ اقتصادی کنونی مذاکره یک بحث انحرافی است!/باید دیپلماسی اقتصادی کشور را تقویت کنیم

1394/03/23

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، در کارگاه تخصصی آموزش فرماندهان حوزه های بسیج کارگری کشور که طی سه روز در تهران برگزار شد، دکتر حجت‌الله عبدالملکی عضو هیئت علمی دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد دانشگاه امام صادق ( ع ) اظهار داشت: آخرین حرفی که در مذاکرات مطرح است، این است که اولاً درجریان مذاکرات قرار نیست تحریم‌ها برداشته شود. ثانیاً حتی با رفع تحریم‌ها هم مشکلات اقتصادی حل نمی‌شود و لذا راه حل فقط اقتصاد مقاومتی است.

* در جنگ اقتصادی کنونی مذاکره یک بحث انحرافی است!

دولت بیش از حد به مذاکره با آمریکا دلخوش و امیدوار است

1394/03/09

به گزارش خبرنگار بسیج کارگری استان فارس،جعفر قادری رئیس مجمع عالی بسیج کارگری استان فارس با اشاره به امید بستن بیش از حد دولت به مذاکره با آمریکا بیان کرد: از ابتدای مذاکرات بارها از طریق رهبری و نمایندگان و مسئولین مربوطه به دولت تذکر داده شده است که این مذاکرات راه به جایی نخواهد برد زیرا آمریکا در پی بازی دادن ما است.

وی افزود: همواره این موضوع مشخص بوده که پرداختن بیش از حد دولت به مذاکرات موجب می شود تا از مسائل حیاتی و مهم کشور غافل شود و حساسیت نسبت به موضوعات داخلی از بین برود و این ابراز امیدواری های پوچ و واهی خود مانعی برای پیشرفت مذاکرات است.

موافق مذاکره زیر شبحِ تهدید نیستم/ دوران بزن و دررو تمام شده/‌ ملت ایران متعرض را رها نمی‌کند

1394/02/16

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج کارگری کشور به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار وزیر و مسئولان آموزش و پرورش و جمع زیادی از معلمان سراسر کشور ضمن تبیین جایگاه بی بدیل آموزش و پرورش و همچنین نقش بسیار مهم و تأثیرگذار معلم در تربیت نسلی باایمان، دانا، روشن بین، دارای اعتماد به نفس، پرنشاط و امیدوار، تحقق چنین اهداف والایی را در گرو اجرای منسجم و کامل سند تحول بنیادین آموزش و پرورش دانستند و تأکید کردند: مسئولان دولت بویژه مسئولان اقتصادی باید نسبت به آموزش و پرورش و مسائل معیشتی معلمان نگاه ویژه و فرا

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13