برگزاری مانور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا

1398/12/27

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به همت کارگران بسیجی پایگاه مقاومت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه شریف حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات شهدای پتروشیمی عسلویه مانور پیشگیری و مقابله با ویروس منحوس کرونا در شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد عسلویه برگزار شد.

در این مانور ابتدا در جلسه ای با حضور مسئولین پتروشیمی و بسیجیان کارگر شرکت کلیه پیش بینی ها و راهکارهای پیشگیری و مقابله با این ویروس بحث و تبادل نظر شد، سپس کارگران بسیجی آن پایگاه شرح مانور را از ابتدا تا انتها را به سمع مسئولین شرکت رسانیدند و در انتها مانور با موفقیت انجام شد.

انتهای پیام/

مانور پدافند غیرعامل مجتمع مس شهید باهنر کرمان برگزار گردید

1394/06/30

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، مانور پدافند غیرعامل مجتمع مس شهید باهنر کرمان برگزار گردید.

در ابتدای این مانور که مسئولین استانی نیز حضور داشتند، رضا اسماعیلی، مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای عالی بسیج کارگری استان کرمان در جمع کارگران گفت: باید با استفاده از پتانسیل بسیج، کاری کنیم که بهره‌وری بالا رود.

مانور پدافند غیرعامل در کارخانه سیکل ترکیبی زرند انجام شد

1394/06/18

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، مورخ 17/6/94 مانور پدافند غیرعامل در کارخانه سیکل ترکیبی زرند برگزار گردید.

در ابتدای این مانور، حسین باقری، مسئول بسیج کارگری استان کرمان گفت: مقام معظم رهبری فرموده اند که پدافند یک اصل است برای همیشه نه مقطعی خاص و از دید معظم له، بهترین راه برای عقب نگه داشتن دشمن، توجه به پدافند است.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13